Mart 25, 2024

Alex Krüger Gözden Kaçan Bu Altcoin’e Dikkat Çekti: Duymayan Kalmayacak!

Kripto para birimleri dünyası, her geçen gün daha da karmaşık hale gelirken, tanınmış ekonomistlerin ve analistlerin görüşleri yatırımcılar için önemli bir kılavuz niteliği taşıyor. Bu bağlamda, Alex Krüger gibi bir ekonomistin, gözden kaçan bir altcoin projesinin yükselişe geçeceğine dair öngörüsü dikkat çekici.

Krüger’e göre, Bitcoin’in kullandığı iş kanıtı sistemi (POW) ile hisse kanıtının (POS) avantajlarını bir araya getiren bir blockchain olan Core (CORE) hızla yükselişe geçebilir. Krüger’in açıklamasında öne çıkan nokta, bu projenin temel özelliklerinin, kripto para dünyasında şu anda hüküm süren belirli eğilimlere uygun düşmesidir. Bitcoin’in POW sisteminin güvenilirliği ve POS’un getirdiği verimlilik gibi özellikler, Core’un dikkat çekici bir projeye dönüşmesine olanak tanıyabilir.

Krüger’in ifadesiyle, “Kriptoda iki tür insan vardır. CORE’u duymuş olanlar. Ve duyacak olanlar.” Bu ifade, Krüger’in Core’a olan inancını ve potansiyelini vurguluyor. Çünkü bir projenin başarısı, öncelikle ne kadar çok insanın bu projeden haberdar olduğu ve ona inandığıyla ilişkilidir.

Alex Krüger'in CORE öngörüsü

Ancak, piyasada yükselişe geçen her altcoin gibi, Core’un da riskleri ve belirsizlikleri olacaktır. Yatırımcılar, bu tür projelere yatırım yaparken dikkatli olmalı ve kendi araştırmalarını yapmalıdır. Sonuçta, kripto para piyasası hızla değişen bir ortamdır ve her yatırımın kendi riskleriyle birlikte gelir.

Bu açıklamasının dışında Krüger yakın zamanda 1000x podcast’inde yeni bir röportaj verdi. Bu röportajda, Bitcoin ve kripto paranın mevcut boğa koşusunun büyük ölçüde spot BTC borsa yatırım fonlarına (ETF’ler) yönelik akışlardan kaynaklandığını ve bunun daha yeni başladığını iddia etti.

Krüger, Bitcoin ve birçok altcoin için yakın zamanda yaşanan fiyat düzeltmesine rağmen, BTC halving etkinliğine kadar long pozisyonda kalmanın mantıklı olduğunu düşünüyor.

“Olay şu: ETF akışları o kadar büyük ki bence daha yeni başlıyorlar. (…) Buranın aslında vadeli işlemleri veya şüphelileri kullanarak spot varlıklarınızı korumak için iyi bir yer olduğundan endişeleniyorsanız, parladığında korumayı ortadan kaldırın ve bir kısmını – küçük bir yüzdeyi – riskten koruyun. Bununla birlikte, en azından halving etkinliğine kadar devam etmenin çok mantıklı olduğunu düşünüyorum.

İşler çılgınca, ama işler daha da çılgın hale gelebilir ve en çok parayı, işlerin gerçekten ama gerçekten çılgına döndüğü kısımda kazanıyoruz. Yani eğer kârı korumak için rasyonel davranırsak, evet bu işe yarar ama paranın çoğunu masada bırakırsınız.”

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?