Nisan 1, 2024

Alex Krüger Açıkladı: Bu Altcoin 3x Yaptı 4x Yolda!

Kripto para dünyasında önemli bir figür olan trader ve ekonomist Alex Krüger, Bitcoin’in (BTC) çok yakında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını iddia etti. Aynı zamanda yükseliş yaşayan bir altcoin için de güncel tahminlerini paylaştı.

Krüger’in analizlerine göre, kripto varlıklarının günlük grafiklerinde belirgin bir yükseliş trendi gözleniyor. Bu durum, Bitcoin’in yanı sıra diğer kripto para birimlerinin de değer kazanma eğiliminde olduğunu gösteriyor. Krüger, bu yükseliş eğiliminin Bitcoin için yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma potansiyeli taşıdığını vurguluyor.

“Kripto günlük grafiklerinin hepsi oldukça yükselişte

Yakında Bitcoin ATH’leri (tüm zamanların en yüksek seviyeleri) bekliyorum.”

Alex Krüger'e göre, kripto varlıklarının günlük grafiklerinde belirgin bir yükseliş trendi gözleniyor

Özellikle Bitcoin’in piyasa durumu, genellikle kripto para piyasasının genel trendlerini belirlemede önemli bir gösterge olarak kabul ediliyor. Dolayısıyla Krüger’in Bitcoin için öngördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesi, kripto para piyasasının genel performansı hakkında da önemli bir ipucu sağlayabilir.

Bunların yanında Krüger, CORE’un Bitcoin ekosisteminden yararlanan bir başka altcoin olan Stacks’in (STX) piyasa değerini aşacağını öngördü.

“CORE STX’i geride bırakacak.

3x başarıldı, 4x kaldı.”

Alex Krüger, CORE'un bir başka altcoin olan Stacks'in (STX) piyasa değerini aşacağını öngördü

Bu yazının yazıldığı sırada CORE, son 24 saatte %64 artışla 2,71 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Son olarak Krüger yakın zamanda TradFi portföy yöneticilerinin Bitcoin konusunda üç seçeneğe sahip olduğunu söyledi. Ekonomiste göre, Bitcoin biriktirmeyen portföy yöneticileri, Bitcoin yatırımı yapanlardan daha düşük performans gösterecek.

“Geleneksel finans portföy yöneticilerinin üç seçeneği var:

1) Şimdi Bitcoin satın alın

2) Daha sonra Bitcoin satın alın

3) Gelecek on yıl için düşük performans sergileyeceksiniz.”

Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin, 69.554 dolardan işlem görüyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?