Nisan 16, 2024

Akışta Bir Sarsıntı Bekleyen Stellar ve Ripple Yatırımcıları YouTube Pazarını Gözeterek DeeStream’i İnceliyor


Son güncellenme : 16.04.2024 - 00:04

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre internet değişmeye devam ettikçe ve daha fazla insan çevrimiçi dizi ve film izledikçe, yeni proje geleceği belirsiz olan DeeStream için heyecanlanan bir kesin bulunuyor. Web3 teknolojisiyle ortalığı sarsmaya hazırlanan yeni bir yayın platformu olmak istediği iddia ediliyor. Stellar ve Ripple topluluklarındaki yatırımcıları yeni projeyi detaylıca araştırıyor. DeeStream, YouTube gibi büyük isimlerle mücadele edebilecek mi bilinmiyor.

Aktarılana göre yayıncılar geleneksel yayın şirketlerinde çeşitli sorunlarla karşılaşıyor ve DeeStream bunları ademi merkeziyetçilik teknolojisi ile çözülebileceği iddia ediliyor.

Bitcoin Yarılanmasının Stellar Üzerindeki Etkisi

Stellar’ın son dönemdeki fiyat hareketleri biraz sarsıcı oldu, ancak durum tüm kripto piyasası için aynı. Geçtiğimiz hafta -%8,66 oranında düştü ve geçtiğimiz haftanın zirvesinden yaklaşık %20 oranında geriledi. İşlem hacmi bir miktar olumlu olsa da, son birkaç günde yalnızca %5 oranında arttı. Mart ayının sonlarında, piyasadaki düşüşün ardından Stellar için işler iyiye gidiyordu, ancak ne yazık ki bu olumlu eğilim Nisan ayına kadar sürmedi.

Yine de ufukta bir umut var. Stellar, Bitcoin yarılanma dalgasından faydalanabilir. Mart ayının başındaki son dalgalanma sırasında birçok kripto para yılın en yüksek fiyatlarına ulaştı, ancak Stellar bu kilometre taşını kaçırdı. Şimdi yatırımcılar sadece yılın en yüksek fiyatını değil, Stellar’ın tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşmasını hedefliyor.

Bitcoin Yarılanmasının Ardından Ripple 1 Dolara Ulaşacak mı?

Ripple, fiyatı son yükselişinden bu yana yaklaşık %20 düştüğü için aşağı yönlü bir seyir izliyor. Geçtiğimiz ay fiyatı -%5,15 düştü. Ripple önümüzdeki günlerde daha da düşebilir, ancak işlem hacmi eğilimi Nisan ayı sonuna kadar toparlanmaya işaret ediyor.

2022’den bu yana Ripple 1 dolar’a ulaşmakta zorlanıyor. Yatırımcılar, Bitcoin’in yarılanmasına 15 günden az bir süre kaldığı için bunun bu Nisan ayında gerçekleşmesini bekliyor. Token’ın aylık en yüksek değeri 0,74 dolar olduğu için bu çok da olası değil.

DeeStream: Manşetlere Çıkan Yeni Bir Akış Platformu Olmak İstiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre DeeStream çevrimiçi yayıncılıkta oyunu değişebilecek mi merak ediliyor. İçerik oluşturucuları ve hayranlarını herhangi bir aracı olmadan dünya çapında bir araya getiren ilk platform olmak istediği aktarılıyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

DeeStream reklamlar, platform ücretleri ve abonelikler gibi yollarla para kazandırabileceği iddia ediliyor. Ve bu paranın yarısı doğrudan DeeStream’in ön satış yatırımcılarına geri dönebileceği iddia ediliyor. Kesin değildir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

DeeStream (DST) tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?