Ekim 22, 2018

Akıllı Telefon İle Kripto Para Kazanmak: Blockchain Tabanlı Yeni Market


Nasdacoin adında bir proje, kullanıcıların ürün satın alma ve satmalarının yanı sıra, birbirlerinin hizmetlerini doğrudan kripto para ile ödeyerek satın alabilecekleri yeni bir çevrimiçi pazar açmayı planlıyor. Yeni çok taraflı platform, nihai testin tamamlandığı 30 Ekim 2018’de başlatılacak. Platform özellikleri arasında coğrafi konum bulunacaktır. Bu, kullanıcının bulunduğu yere göre olan hizmetler için reklam göstereceği anlamına gelir.

Ekip ayrıca blockchain teknolojisini kumar sektörünede geçirmeye karar verdi. Şirket kendi kumarhanesini Ocak 2019’da piyasaya sürmeyi planlamaktadır. Nasdacoin (NSD), bu hizmet ile cips almak ve ödül almak için ana para birimi olacaktır.

Şirket ayrıca kendi web sitesinde mevcut eşler arası değişim platformu olarak hizmet veriyor ve Android veya IOS şeklinde bir uygulama sunuyor. Kullanıcılar en iyi oranları karşılaştırabilir, bulabilir, dahili veya harici kripto-para değişimi yapabilir ve NSD’yi Bitcoin’e dönüştürebilir ve tam tersini yapabilir. NSD’yi doğrudan geleneksel para birimine dönüştürmek ve geri çekmek isteyen kullanıcılar için şirket Nasdacoin Card’ı geliştiriyor. Kart başlatıldığında, Visa kredi kartlarıyla yapıldığı gibi çevrimiçi satın alımlar için kullanılabilir.

NSD’nin Getirdiği Fırsatlar
Nasdacoin, POW / POS Hybrid biçiminde komut dosyası algoritması kullanılarak geliştirilen sanal bir kripto para birimidir. CoinMarketCap’e göre, NSD 16 Ekim’de bir günde 87.639 $ ‘lık bir ciroya ulaştı. NSD’nin 6 milyon $’ dan fazla piyasa değeri vardı.

Şirket, Proof-of-Stake (PoS) madenciliğini kullanarak herkesin Nasdacoin kripto parasına sahip olabileceğini söylüyor. Kullanıcıların belirli bir miktarda NSD almaları ve bu paraları Nasdacoin cüzdanında en az 15 gün ve en fazla 90 gün boyunca tutmaları gerekir. Nasdacoin ayrıca ek kâr vaat eden Ortaklık Programını da sunmaktadır.

Nasdacoin ekibi, yeni özellikler ve Ortaklık Programı’nın güçlü bir iç topluluk oluşturmasını ve Nasdacoin’i çok kısa zamanda dijital pazardaki en önemli para birimlerinden biri haline getirmesini umuyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Birkan BİÇİCİ hakkında :

Yaklaşık 3 yıldır Tv kanalı, haber sitesi gibi çeşitli mecralarda Editör olarak çalışıyorum. Bitcoin ve Blockchain'in gittikçe önemli hale gelmesiyle birlikte sektör hakkında yaptığım araştırmaları ve sektörle ilgili önemli bilgileri sizlere yardımcı olmak için Koinfinans bünyesinde paylaşıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?