Mayıs 28, 2024

Akıllı Paranın Tercihi Bu Meme Coin Oldu: Coin’de Ralli Kapıda mı?


Ünlü bir meme coin olan Floki Inu (FLOKI), kriptografik yolculuğunda önemli adımlar attı. Umut verici bir büyüme gösteren token, bugün %7’lik bir yükselişle en çok kazanan kriptolar arasında yer aldı. FLOKI’nin bu fiyat artışının ortasında, akıllı bir trader devasa miktarda tokenı Gate.io’ya kaydırdı ve mevcut fiyatlardan satılması halinde önemli karlar elde edileceğini belirtti. Bu durum, kripto piyasası katılımcıları arasında FLOKI’nin fiyatının potansiyel bir tepe noktasına ulaşıp ulaşmayacağı konusunda spekülasyonlara yol açtı.

İşte akıllı trader’ın işleminin ve kripto yatırımcıları arasında bir çılgınlığı ateşleyen meme coin‘in mevcut piyasa verilerinin daha derin bir analizi.

Akıllı Trader 10x ROI Elde Etmek İçin FLOKI ile İşlem Yapıyor

İlginç bir şekilde, ‘The Data Nerd’ adlı zincir içi işlem izleyicisi tarafından paylaşılan bilgilere göre, bir trader Gate kripto borsasına 1,03 milyon dolar değerinde 3,72 milyar FLOKI yatırdı. Daha da ilginç olanı, bu trader’ın bu tokenları aynı borsadan yalnızca 101 bin dolar karşılığında satın almış olmasıdır. Eğer trader mevcut fiyattan satmaya karar verirse, gerçekleşen kâr 900 bin dolar olacak ve dikkate değer bir 10x ROI (Yatırım Getirisi) elde edilecektir.

Bu durumla ilgili olarak, akıllı trader’ın varlığın gelecekteki kazançlar sunma potansiyeline olan güvenini kaybettiğine dair spekülasyonlar piyasada hakimdir.

FLOKI‘nin son fiyat artışının, bir dizi iyimser haberin arka planına karşı geldiğini belirtmek gerekir. Alım satım botlarının kullanıma sunulması, Coinbase’in meme coin’e desteğini genişletmesi ve token yakım teklifleri de dahil olmak üzere bu gelişimsel olaylar, token’ın fiyatı üzerinde bir kartopu etkisi yarattı.

Floki Inu Fiyatı Yükseliyor

Bu haber yazıldığı sırada, FLOKI’nin fiyatı son 24 saatte %3,86 artarak şu anda 0,0002736 dolardan işlem görüyor. Token’ın 24 saatlik en düşük ve en yüksek değerleri sırasıyla 0,000257 dolar ve 0,0002886 dolar olarak kaydedildi.

Coinglass verileri, meme coin için güçlü bir piyasa yükseliş trendinin altını çizerek fiyat rallisiyle uyumlu hale geldi. FLOKI‘nin Vadeli İşlem Açık İlgi (OI) grafiği bugün önemli bir artış göstererek %13,64 artışla 30,41 milyon dolara yükseldi ve türev hacmi %158,40 artışla 393,29 milyon dolara ulaştı. Bu veriler, artan ticari faaliyete ve yatırımcıların varlığa olan ilgisine işaret etmektedir.

Ayrıca RSI, coin’in yukarı yönlü momentumunu daha da rasyonelleştirerek 72’de durdu. RSI, Floki Inu’nun aşırı alım bölgesine girdiğini ve kripto yatırımcılarının ileride potansiyel bir fiyat düzeltmesi beklediğini ima ediyor. Ancak, piyasadaki yükseliş trendi, nihayet kendini düzeltmeden önce kısa vadede fiyatları daha da yukarı çekebilir.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?