ABD’li Rapçi Meek Mill, Shiba-Inu Coin’lerinden Satın Almak Üzere Olduğunu Açıkladı

Hayranları tarafından Meek Mill olarak tanınan ABD’li rapçi Robert Rihmeek Williams, Shiba-Inu coin’leri satın almak üzere olduğunu açıkladı.

Rapçi tarafından bahsedilen Shiba-Inu coin’leri, Tesla CEO’su Elon Musk’ın desteğiyle Dogecoin’in popülaritesini artırdıktan sonra ortaya çıkmaya başlayan şaka kripto para birimleridir.

DOGE’nin kendisi şaka tabanlı bir kripto paradır ve esasında bu alanda en çok konuşulan coin’dir. Ancak DOGE popüler hale geldikten sonra, şaka kripto para birimleri birbiri ardına ortaya çıkmaya başladı. Bir kısmı 2020’de ortaya çıktı, bazıları daha öncede vardı fakat çoğu bu yılın başında piyasaya sürüldü. Bunlar arasında (Dogecoin dışında), Shiba-Inu (SHIBA) (31. sırada), SafeMoon (SAFEMOON) (202. sırada), Dogelon Mars (ELON) (316. sırada) gibi coin’ler yer alıyor.

Bununla birlikte Meek Mill zaten kripto destekçisi bir isim olarak biliniyordu. ABD’li rapçi daha önce takipçilerine kripto piyasasını öğrenmelerini tavsiye etmişti. Ayrıca 10 milyondan fazla takipçiye sahip Meek Mill zaman zaman yaptığı Bitcoin paylaşımlarıyla da kripto para topluluğunun takip ettiği bir isim haline geldi.

Son olarak 10 milyon takipçiye sahip Meek Mill’in piyasa zor günlerden geçerken, şaka coin’leri üzerinden de olsa kripto desteğinden açıkça bahsetmesi iyi bir gelişme olarak değerlendirilebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır ve şaka tokenleri ise daha çok riskli yatırım olup yatırımınızın tamamını kaybetmenize neden olabilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.