Ağustos 14, 2019

ABD’li Flexa Payments, Kanada Pazarına Giriyor!

Ödeme çözümleri sunan ABD merkezli Flexa Payments, Kanada pazarına doğru ilerliyor ve uluslararası bir şirket oluyor.

Mayıs ayında oluşturulan kripto para cüzdanı olan SPEDN’i duyuran şirket, Kanada pazarına girdiklerini bir blog yazısında açıkladı. Kripto para borsası Gemini tarafından desteklenen şirket, uluslararası arenada Litecoin ve Zcash gibi kripto paralardan da destek buluyor. SPEDN, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Flexa’nın native tokeni olan Flexacoin için de emir tahtaları bulunduruyor.

Şu anda Kanadalı yatırımcılara IOS ve Android uygulama marketlerinde uygulamaya erişim açık durumda. Şirketin hedefi ise Eylül ayının başlarında uygulamaya ilginin 7500 yatırımcı olacağı düşünülüyor. Gemini tarafından finanse edilen ve sigortalanan Flexa işlemleri, uygulama aracılığıyla Kanada ve ABD arasında exchange işlemlerinin ücretsiz olacağını da ekledi.

Ayrıca Kanadalı kripto para borsası olan Coinsquare, lansmana özel Flexa ile ortaklık kurmuştu. İki ülke arasında kripto para ticaretinin kuvvetlenmesi için büyük adımlar atılıyor diyebiliriz.

Flexa’nın kurucu ortaklarından Tyler Spalding, Coindesk’e verdiği demeçte uygulama ağının birkaç ülkeye daha gideceğini fakat henüz belirlenmiş bir dağıtım ağının olmadığını da ilave etti. Önümüzdeki zamanlarda Flexa’nın ismini daha çok duyacağız gibi görünüyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?