Şubat 12, 2024

ABD Başkanı Joe Biden Bitcoin Topluluğunun Dikkatini Çekti: İşte Tartışmalı O Paylaşım!

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden’ın X ve Instagram dahil sosyal medya hesaplarında lazer gözlü fotoğraflarını yayınlaması Bitcoin maksimalistlerinin ve kripto topluluğunun dikkatini çekti.

ABD Başkanı Joe Biden, çoğunlukla Bitcoin savunucuları tarafından kullanılan ünlü “lazer gözler” fotoğrafını paylaşarak yanlışlıkla BTC’nin tanıtımını yapmış gibi göründü.

Lazer göz eklenmiş görseller, NFL Super Bowl LVIII futbol maçında Kansas City Chiefs’in San Francisco 49ers’a karşı kazandığı maçtan hemen önce kişisel sosyal medyada çokça paylaşıldı. Resimlerin Başkan Joe Biden’ın resmi POTUS yani resmi devlet başkanı hesaplarında değil kişisel hesaplarında yayınlanması dikkat çekti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Başkan Joe Biden, siyasi kampanyalarında kampanya için bağış toplama ve destekçileri harekete geçirme stratejisi olarak ‘Karanlık Brandon’ ifadesini kullanmıştı.

Bitcoin fiyatı ise bu görsellere herhangi bir tepki vermedi ve 48.000 dolar civarında işlem görmeye devam ediyor.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson ve Custodia Bank CEO’su Caitlin Long, hesapların “hacklenip hacklenmediğini” sorgulayarak Joe Biden ile alay etme fırsatını kaçırmadı.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?