Ocak 31, 2020

ABD Başkan Adayı Andrew Yang, Kripto Düzenlemeleri Hakkında Konuştu

2020 Amerika Birleşik Devletleri Başkan Adayı ve girişimci Andrew Yang, kripto paralar ile ilgili konuştu.

Kripto para düzenlemeleri çoğu ülkenin gündeminde olan bir konu. ABD Demokratik kanattan Başkanlık adayı olan Andrew Yang’da bu konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Mevcut durumda eyaletlere göre değişen düzenlemelerin karmaşıklığında tıkılıp kaldık ve bu herkesi kötü etkiliyor: Alana yatırım yapmak isteyen yenilikçiler de kötü etkileniyor. Bu nedenle, herkesin önünü görebilmesi ve alandaki rekabetçiliği koruyabilmek için açık ve şeffaf yasalar oluşturmak benim önceliğim olacak.”

Başkan adayı, sadece kripto paralar ile ilgili konuşmadı. Bunların yanında blockchain teknolojisiyle ilgili olarak ”yüksek potansiyele sahip olduğunu ve bu teknolojiye yatırım yapılması gerektiğini” söyledi. Andrew Yang, geçtiğimiz Ağustos ayında da, Amerikan vatandaşlarının, doğrulama amaçlı kullanılan blockchain teknolojisiyle bir mobil cihaza oy verme seçeneğine sahip olması gerektiğini söylemişti.

1 Şubat’ta Iowa eyaletinin seçmenleri kimi desteklediklerine dair oy kullanacaklar. Ama yapılan anketlerde Andrew Yang’ın destekçilerinin azalmakta olduğu söyleniyor. Seçimlerin sonucunu önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.