Şubat 27, 2023

92 Milyarlık Alım: Dev Balina Meme Coin’e Saldırdı!

Shibarium beta’nın lansmanı yaklaşırken, balinalar ceplerini popüler meme coin Shiba Inu ile doldurmaya devam ediyor. Büyük balina hareketlerini takip eden WhaleStats dev bir SHIB balinasının yeni alım yaptığını duyurdu.

 92 milyarlık meme coin aldı

Söz konusu alım Ethereum ağında 193. sırada yer alan “BlueWhale0068” isimli bir balina tarafından gerçekleştirildi. Balina 1.162.330 dolar ödeyerek toplam 91.956.507.830 meme coin aldı. SHIB, bu balinanın dolar değeri açısından en büyük yatırımı. Balina 14.144.675 dolar değerinde SHIB’e sahip.

Katman 2 protokolü Shibarium’un piyasaya sürülmesi yaklaştıkça, balinalar SHIB alımlarını artırdı diyebiliriz. Geçen hafta, büyük bir balina birkaç gün içinde akıllara durgunluk veren 384 milyar SHIB’i çantasına ekledi.

Shibarium Ne Zaman?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu ve Shibarium’un baş geliştiricisi kısa bir blog gönderisi yayınlayarak, ekibin Shibarium’u tanıtmak, bağış yapmak, yardım etmek gibi nedenlerden ötürü çok sayıda kişi ve şirketten mesaj aldığını söyledi.

Kusama’ya göre bu projelerin çoğu bazı reddedildi. Buna ek olarak, Shytoshi Kusama yukarıda belirtilen blog gönderisinde, ekibin Shibarium ve beta için belgeleri mümkün olan en kısa sürede yayınlayacağını ve ayrıca Katman 2 çözümüne ayrılmış Wiki bölümünü güncelleyeceğini yazdı.

Üst düzey geliştirici, takipçilerine Shibarium beta ağındaki tüm token ve ürünlerin sadece test amaçlı olacağını hatırlattı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?