Ocak 3, 2022

9 Şirket Bu Meme Coin İçin Güçlerini Birleştirdi: 2022’ye Hazır!

9 şirket güçlerini SHIB yakma taahhüdünde birleştirirken, Shiba Inu fiyatı ise 2022’de yükselmeye hazırlanıyor

Dokuz işletme, resmi SHIB yakım cüzdanına sabit bir kâr yüzdesi, satış veya bir miktar para tutarında Shiba Inu (SHIB) yakmayı vaat eden bir girişim olan SHIB Burn Pledge için bir araya geldi.

Shiba Inu’nun fiyatı, yine Ekim 2021’deki yükseliş rallisinden önce olduğu gibi konsolide oluyor ve yazım sırasında 0,000033 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000889 dolara kadar olan etkileyici rallisinin ardından başlangıçta yatay bir trende girmeyi reddetmişti. Örneğin Shiba Inu, Kraken borsasında listeleneceğinin açıklanmasının ardından Kasım 2022’nin sonlarında yüzde 30’a kadar varan bir ralli bile gerçekleştirmişti.

Shiba Inu şu anda üçgen şeklinde işlem görüyor. İleriye dönük olarak bakarsak ise, iki şeyden birinin gerçekleşmesi bekleniyor: mevcut seviyelerin üzerinde bir kırılma, meme coin’in yüzde 18’lik bir artışla son zamanlardaki zirvesi olan 0,0000399 dolara yükselmesini sağlayabilir.

Daha fazla yukarı yönlü hareketler, 0.000055 ve 0.000065 dolarlık hedeflere ulaşmayı deneyebilir. Alternatif olarak, talep bölgesinin yeniden test edilmesi 0,000032 ila 0,000028 ABD doları arasında bir desteğe kadar düşülmesine neden olabilir.

İşletmeler SHIB Burn Pledge’e Katılıyor

2022’ye gireli sadece üç gün oldu ve Shiba Inu token yakma işlemi geçen sene olduğu gibi yine sabit bir oranda ilerlemeye devam ediyor gibi görünüyor. Bir kripto plak şirketi olan Bigger Entertainment’ın CEO’su Steven Cooper, 3 Ocak’ta 2.75 milyon Shiba Inu token yakma haberini paylaştı. CEO, yakım kampanyasını 20 Ekim’de duyurmasından bu yana toplam 889.483.100 SHIB tokeninin yakıldığını duyurdu.

Bunların yanı sıra dokuz işletme, büyük bir yakım kampanyasının bir parçası olarak resmi SHIB yakma cüzdanına sabit bir kâr yüzdesi göndermeyi vaat eden SHIB Burn Pledge’e katıldı.

SHIB yakımını sürekli bir aktivite haline getirmesi planlayan SHIB Burn Pledge’in şirket listesi aşağıdaki işletmeleri içeriyor:

Shiba Coffee Company: Shiba ekosistemini destekleyen bir kahve nakliye şirketi. Ekip kârının %100’ünün SHIB’i satın almaya, %10’unun ise SHIB’i yakmaya gideceğini belirtiyor.

Bigger Entertainment: Sanatçıların SHIB’i yakmak için telif ücretlerinin %20’sini bağışlamayı kabul ettiği, çeşitli SHIB yakma aktivitelerine ve özelliklerine sahip bir kripto plak şirketi.

The Vibe Maquillage: SHIB’de yapılan tüm satışların %15’ini yakan bir kozmetik markası.

Marklien: Örme ürünler satan bir giyim mağaza. SHIB’in ödeme yöntemi olarak kullanıldığı tüm satın alma işlemlerinden yüzde yirmi beşi yakılacaktır.

Precious Paws: Köpek aksesuarları ve oyuncakları satan bir mağaza. İşletmenin kârının %20’si SHIB’i yakmak için kullanılacak.

Cryptoon Network: Satışlarının yüzde yirmi beşi SHIB’yi yakmak için kullanılacak.

Save The F**king Trees: Eşyalardan ve sanat eserlerinden elde edilen kazancın %75’i yakıma gidecek.

THE SHIBETTES | 1/1 NFTs: NFT satışlarından elde edilen gelirin yüzde biri yakılacak.

Shiba Search: Bir internet tarayıcısı olan platform, reklam gelirinin yüzde birini yakacak.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u.today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.