Nisan 12, 2019

700 Bin Kullanıcılı Platform, Eos İle İş Birliği Yapacaklarını Açıkladı

Blockchain tabanlı serbest çalışanlar platformu Moonlighting, 700 bin kullanıcılı platformunu Eos (EOS) geliştiricisi Block.one’un Eos.io platformuna geçirmeyi planladığını açıkladı. Bu açıklama, 11 Nisan’da Cointelegraph ile paylaşılan bir basın açıklamasıyla duyuruldu.

Moonlighting platformunu bu girişimi, Block.one’un risk sermayesi fonu Eos VC ve VC FinLab AG ile yeni bir stratejik ortaklığın bir parçası olarak geliyor. Coindesk’in haberine göre bu iki fon arasındaki girişim, Moonlighting’in Eos blockchain platformuna geçişinin ve kullanıcı veri tabanının büyütülmesi için 5 milyon dolarlık bir yatırım yapıldı.

Yapılan haber göre, yeni ortaklığın Moonlighting ve Eos.io’nun mevcut Blockchain Profil Yönetim Sistemine dahil edileceği belirtildi.

Bu protokolü kullanırken, Moonlighting kullanıcı profillerinin inceleme, referans ve onaylanma gibi önemli işe alım verilerini ve kullanıcıların bilgilerinin koruyacağını belirtildi.

Eos destekli bu blockchain tabanlı platform, çalışanların fatura ve mobil ödemelerini yapmalarını sağlayacak bir mobil uygulama çıkartacağını da bildirdi.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?