70 Milyarlık Balina Alımı Gerçekleşti! Meme Coin’de Yakımlar Azaldı

0
119 Milyarlık Alım: Yeni Bir Meme Coin Balinası Doğarken, Kritik Seviye Aşıldı!

Kripto analiz portalı CryptEye’ye göre, bilinmeyen bir büyük yatırımcı, son 24 saat içinde 730.000 dolar değerinde SHIB satın aldı ve bu da yaklaşık 70.86 milyar SHIB’e eşit. Bu kripto para balinası tarafından son yedi gün içinde, SHIB alımlarına toplamda 833.498 dolar harcandı. Bunların yanında, yatırımcının portföyünde 3 trilyon SHIB‘ye eşit 31.15 milyon dolar değerinde meme coin mevcut.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere söz konusu satın alma, SHIB fiyatının %7’den fazla düştüğü gün geldi. Yeni haftaya 0.000011 dolar fiyatıyla giriş yapan SHIB’nin fiyatı o kadar düştü ki, parasal olarak bir anda bir sıfır daha ekledi. Meme coin fiyatının bu hafta ulaştığı en yükse değer 0.00001175 dolar oldu, en düşük değer ise 0.000009993  dolar.

Buna rağmen, dünkü en acı verici düşüşten bu yana, bir yatırımcı satın alımında zaten %2 ila %3 kazanmayı başarmış olabilir.

meme coin Shiba Inu

Balinaların meme coin takıntısı

SHIB’nin Ethereum’dan sonra portföydeki en büyük paya sahip olduğunu göz önünde bulundurursak, bu balinanın kim olduğunu ve Shiba Inu projesine doğrudan bağlı olup olmadığını bilmek zor. WhaleStats’a göre, ETH dışındaki kripto para birimleri arasında SHIB, portföyün %73’ünü oluşturuyor.

Ek olarak, meme coin hala en büyük yüz Ethereum balinasının portföylerinde büyük bir paya sahip. Aynı verilere göre, bu büyük yatırımcı grubunun toplam portföyünün %5.11’i 126.4 milyon dolara eşdeğer olan SHIB’ye aittir.

SHIB’in yakım oranı azaldı

Shibburn web sitesinde yayınlanan verilere göre, son 24 saat içinde, SHIB ordusundaki çeşitli kuruluşlar ve kişiler, kalıcı olarak kilitlenecekleri çıkmaz cüzdanlara 25,023,396 SHIB token aktardı.

Shiba Inu kripto para

Bu yakım, Shiba Inu’nun genel meme coin yakım oranını yüzde 45 oranında azaldığını gösteriyor.

Coin yakımı, köpek kripto para birimini daha sınırlı hale getirmek ve Shiba Inu’nun dolaşımdaki arzını azaltmak amacıyla gerçekleştirilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın