Şubat 7, 2023

7 Şubat 2023 Shiba Inu Fiyat Tahmini


Shiba Inu (SHIB) fiyatı yükselişinin zirvesine oldukça yakın ve ardından bir düzeltme olasılığı artıyor.

SHIB fiyatı 13 Ocak’ta 151 günlük alçalan direnç çizgisinden çıktı. Fiyat o tarihten bu yana önemli ölçüde artarak 4 Şubat’ta 0,0000157 dolara ulaştı. Yukarı yönlü hareket, fiyatın ortalama 0,0000139 dolar fiyatla önemli bir direnç alanını geri kazanmasına da yardımcı oldu. Direnç, yatay bir direnç alanı ve 0,618 Fib geri çekilme direnç seviyesi tarafından oluşturulmuştur.

Kırılmanın ardından, günlük RSI aşırı alım bölgesinde düşüş eğilimini tetikledi. Dahası, Shiba Inu fiyatı uzun bir üst mum oluşturdu. Sonuç olarak, bunu bir düşüşün takip etmesi oldukça olası.

SHIB fiyatının 0,0000139 dolar direnç alanının altına düşüp düşmeyeceği gelecekteki fiyatın yönünü belirleyecektir. Bölgenin üzerinde kalmak, Ağustos 2022’nin en yüksek seviyesi olan 0,0000180 doların yeniden test edilmesiyle sonuçlanacaktır. Öte yandan, 0,0000139 dolarlık alandan bir arıza, 0,0000118 dolarlık bir düşüşe yol açacaktır.

Shiba Inu fiyat tahmini

Shiba Inu Fiyatı Hareketinin Zirvesine Yaklaştı

Altı saatlik kısa vadeli teknik analiz düşüş eğilimini destekleyerek bir düşüşün muhtemel olduğunu gösteriyor. Bunun nedeni SHIB fiyatının beş dalgalı bir yukarı yönlü hareketi (siyah) tamamlamış olmasıdır. Dördüncü dalgadaki simetrik üçgenin varlığı bu sayıma güven veriyor.

Dahası, genişletilmiş beşinci dalga, birinci ve üçüncü dalgaların toplam uzunluğuna sahipti. Dolayısıyla bir zirveye ulaşılmış olabilir. Önümüzdeki 24 saat içindeki hareket bunun doğru olup olmadığını belirlemeye yardımcı olabilir.

Daha önce belirtilen 0,0000118 dolarlık destek alanına bir düşüş, bu tür yukarı yönlü hareketlerde yaygın olan dördüncü dalga bölgesinin yeniden test edilmesi olacaktır.

Öte yandan, bir önceki en yüksek seviye olan 0,0000157 doların üzerine çıkılması bu düşüş tahminini geçersiz kılacaktır. Bu durumda, SHIB fiyatı 0,0000180 dolara doğru yükselme gücüne sahip olacaktır.

SHIB fiyat tahmin

Sonuç olarak, Shiba Inu fiyatının 0.0000118 dolara doğru düzeltme yapması bekleniyor. Bununla birlikte, 0,0000157 doların üzerine çıkmayı başarırsa, mevcut dalga genişleyerek 0,0000180 dolar civarında yükseklere yol açacaktır.

Kaynak : BeInCrypto

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?