Şubat 2, 2023

682 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin’de Fiyat Fırladı!


Baby Doge Coin’in arkasındaki geliştirme ekibi, bugün muazzam miktarda BabyDoge yakımı gerçekleştirdiğini duyurdu. Ekip tarafından paylaşılan bilgilere göre, 682 trilyonluk meme coin dolaşımdan kaldırıldı.

BabyDoge (BABYDOGE) topluluğu, geçmişte gerçekleştirilen ağır yakım etkinliklerine rağmen, arzı azaltma çabalarından hâlâ vazgeçmiyor. Ekip birkaç saat önce değeri 1 milyon doları aşan 682 trilyon BABYDOGE’un yakıldığını duyurdu. Açıklamaya yanıt olarak, varlığın fiyatı geçen hafta %30’un üzerinde artış yaşadı. Bir haftalık süre boyunca varlığın ulaştığı en düşük ve en yüksek seviyeler şu şekilde: 0,000000001209 dolar ve 0,000000001607 dolar.

Bunun yanında ekip, BabyDoge Swap DEX’ten 2.6 trilyon token’ı geri satın alıp yaktıklarını da açıkladılar.

BSC Scan’den alınan veriler, 682 trilyonluk meme coin yakım işleminin yaklaşık 24 saat önce meydana geldiğini, geri satın alma uygulamasından 2.6 trilyon token’ın yakılmasının çok daha erken gerçekleştirildiğini ortaya koyuyor.

Bunların yanında projenin arkasındaki ekip, yaklaşan yakım işlemleri hakkında dün topluluğu bilgilendirdi ve bunun ayın ilki olacağını kaydetti.

Bunların yanı sıra, yaklaşık dört gün önce 33 trilyonluk meme coin yakıldı. Yani topluluk da yakım etkinliklerine kendi katkılarını yapıyor. Üstelik henüz topluluk üyelerini teşvik etmek için kullanılacak bir yakım portalı olmamasına rağmen bu yakım işlemleri devam ediyor. Ekip, başlatılacak yakım portalının özelliklerini ve lansman tarihini tartışmak için 3 Şubat’ta Twitter bir soru-cevap oturumu düzenleyecek.

BABYDOGE Fiyat Hareketi

Son yakım işlemlerinin ardından, yakılan arz oranı şu anda %48 seviyesini geçerek 202.1 katrilyon token’a ulaştı. Geçen hafta 836 trilyon token dolaşımdan kaldırılmıştı. Varlığın fiyatı bu gelişmeye yanıt verdi ve son 7 günde %32 değer kazandı.

BABYDOGE şu anda 0,000000001607 dolar seviyesinde işlem görüyor. Meme coin bu fiyat bölgesini en son Ağustos 2022’de görmüştü.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?