Mayıs 22, 2023

50 Milyonluk Yakım Geldi, Yakım Oranı Fırladı: Hangi Meme Coin?


Shiba Inu (SHIB) yakımları günlük ve haftalık olarak gerçekleşmeye devam ediyor. Meme coin topluluğu, son 24 saat içinde iki ayrı işlemle 50.188.691 (50.18 milyon) SHIB’i dolaşımdan kaldırdı.

Gizemli bir cüzdan ve SHIB Super Store, gerçekleştirdikleri yakım etkinlikleriyle dikkatleri üzerine çekti. İşte yakım işlemlerinin detayları.

Gizemli Cüzdan

İlk olarak gizemli bir cüzdan, yaklaşık 20 saat önce 39.511.911’lik (39.51 milyonluk) SHIB yakımı gerçekleştirdi. Bilinmeyen cüzdan, ölü cüzdana gönderdiği bu meme coin miktarıyla son 24 saatin en büyük yakımını gerçekleştiren cüzdan olarak kayıtlara geçti.

SHIB Super Store

Yukarı da bahsedilen yakımdan birkaç saat sonra SHIB Super Store, haftalık yakım etkinliğini düzenledi. Akıllı telefonlar için Shib burn oyunlarının yapımcısı Travis Johnson’ın çevrimiçi mağazasını temsil eden “Shib Super Store” Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirdiği SHIB yakımının detaylarını açıkladı. Söz konusu tweet’e göre platform bu kez 10.676.779 (10.67 milyon) SHIB’yi ölü bir cüzdana kilitlemeyi başardı.

Yapılan paylaşımda, projenin ödül olarak topluluk arasında 10.2 milyon SHIB dağıttığı da doğrulandı.

Bu yakım faaliyetleri, Shiba Inu yakım oranının, son güne göre %8627.82 artmasını sağladı. Dün tek bir işlemde sadece 575.043 meme coin dolaşımdan kaldırılmıştı.

Koinfinans tarafından daha önce bildirildiği üzere, Shiba Inu topluluğu geçen hafta sekiz ayrı işlemle 3.054.599.199 (3.05 milyar) SHIB’yi yok etti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?