Mart 21, 2023

5 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin’de Heyecan Verici Gelişme!

Meme coin BabyDoge’un arkasındaki ekip tarafından yapılan bir duyuruya göre uzun süredir merakla beklenen ilk resmi oyun tanıtıldı. Projenin arkasındaki ekip bu oyun girişimiyle birlikte, büyüyen sosyal varlığını daha da güçlendirmeye çalışıyor. İşte detaylar.

Resmi BabyDoge Twitter hesabı, yakın tarihli bir duyuruda heyecanlandıran gelişmeyi paylaştı. Edinilen bilgilere göre yakın zamanda piyasaysa sürülmesi beklenen bu oyun, klasik bir Satranç oyununa benziyor. Bu oyun projesiyle birlikte topluluk üyeleri birbirlerine karşı rekabete dayalı maçlar oynayabilecek.

“BabyDoge ile oynanacak ilk oyun klasik bir satranç oyunu olacak!

Diğer baby doge’lara karşı kafa kafaya oynayın ve baby doge kazanma fırsatına sahip olun!

Not: Oyun yayına girmeden önce geliştirme ve test işlemlerinin son aşamasında.”

Oyun resmi olarak kazan-oyna (P2E) oyunu olarak kategorize edilmedi. Buna karşın ekip, rekabetçi maçların galiplerinin geleneksel P2E oyunlarının işleyişine çok benzer şekilde BabyDoge Coin (BABYDOGE) ödülleri kazanacağını belirtti.

Bunların yanında, oyuna ilişkin henüz net bir lansman tarihi paylaşılmadı, fakat veriler yakında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Bu açıklama, meme coin ekibinin oyunu tanıtma planlarını açıklamasından bir hafta sonra yapıldı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere meme coin, P2E arenasında ilk kez kendini göstermiyor. BabyDoge topluluğu, Decentraland tarafından tasarlanan bir evcil hayvan parkı olan Petaverse Park ile geçen yılki işbirliği sayesinde P2E arenasını çoktan girmişti. Petaverse Park projesi, kullanıcıların BabyDoge NFT’leri ile oynayarak ücretsiz token kazanmalarına olanak tanıyor.

Meme Coin Yakımları

Baby Doge Coin ekibi, yakım yoluyla meme coin arzını azaltma yolunda büyük bir gayretle çalışıyor. Geçtiğimiz Temmuz ayında ekip, kripto sektöründe şimdiye kadarki en büyük token yakım işlemini gerçekleştirdi ve tek bir işlemde 50 katrilyon coin yaktı. Meme coin ekibi, BabyDoge’un toplam arzını 420 katrilyondan düşürme yönünde önemli ilerleme kaydetti.

Güncel olarak son 24 saatte 12.635 dolar değerinde 5,401,891,210,256 meme coin yakıldı. Şimdiye kadar, toplam arzın %48.6’sına tekabül eden 204,184,654,046,952,928 BABYDOGE, 420 katrilyonluk ilk arzdan yakıldı.

Bunların yanında beklenen oyunun resmi olarak tanıtılması yerel token BabyDoge fiyatında istenen etkiyi yaratmadı ve fiyat gün içerisinde %1.89 düşüşle 0.000000002372 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?