Mart 14, 2023

5 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin Binance’te Trend Oldu!

Kripto para piyasası son çöküşün ardından yeniden toparlanma sürecine girdi. Piyasadaki tüm varlıkların toplam değeri, kritik bir seviye olarak kabul edilen 1 trilyon doların yeniden üzerine çıktı. Bu yükselişin ortasında popüler meme coin Baby Doge Coin, diğer kripto paraları geride bırakarak Binance’in trend coin listesinde ilk sırayı aldı.

Yukarıdaki listede görüldüğü üzere Bitcoin, Shiba Inu, MATIC ve Ethereum gibi varlıklar BABYDOGE’un arkasında yer alıyor.

Bununla birlikte meme coin ile ilgili sosyal duygu çökmüş görünüyor. LunarCrush’tan alınan veriler, meme coin bahsetmelerinin geçen hafta %14.6 oranında azaldığını ortaya koyuyor. Ayrıca, yükseliş hissi %18.9 azalırken, düşüş hissi aynı haftalık zaman diliminde %340.2’lik büyük bir artış kaydetti.

Dahası BABYDOGE; Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Shiba Inu gibi diğer önde coin’ler pozitif bir korelasyona sahip (0,56 ila 0,62 arasında). Bu nedenle, genel piyasadaki durum gün sonunda Baby Doge Coin’i de etkileyecektir. Bitcoin’in yönü şu anda belirsizken, meme coin için de herhangi bir rallinin devam edeceğinden pek emin olunamaz.

BABYDOGE Yakım Oranı

Tüm bu verilerin yanında olumlu bir durum olarak Baby Doge Coin’in, ağır yakım etkinliklerine devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu doğrultuda son 24 saat içinde 5 trilyondan fazla meme coin yakıldı ve böylece token arzını azaltma yolunda bir adım daha atıldı.

Geçtiğimiz 24 saatte 12.360 dolar değerinde 5.143.487.789.504 BABYDOGE dolaşımdan kaldırıldı. Şimdiye kadar, toplam arzın %48.6’sına tekabül eden 204.148.557.750.502.656 BABYDOGE, 420 katrilyonluk ilk arzdan yakıldı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Uğur özdemir

    2011 sonuna doğru 10 sıfır iken 50 dolarlık 110 milyar üzeri aldım ve al satlar ile 200 milyar adet ve şu anda 450 dolar oldu. Geliyor gelmekte olan 🚀🚀🚀

    Cevap Yazın