5 Dolarken Bitcoin Öneren Analistten Fiyat Tahmini

0
302

Bitcoin 12 Mart’ta meydana gelen ani düşüşünü unutturdu. Fiyat o dönem bazı borsalarda 3.800 dolar seviylerine kadar düştü. Fakat şu an bulunduğu 9.000 dolar seviyelerindeki fiyatı, bu düşüşten sağlam bir şekilde çıktığını düşünmemizi sağladı. Fakat bütün analistler bu konuda hem fikir değil. Bazı analistler tabanın kararlı olduğu konusunda şüpheci.

Birçok tahmini doğru çıkan tanınmış bir analist olan CryptoCapo, Bitcoin’in 3.000 doların altına düşeceğine işaret eden bir dizi grafik paylaştı. Analist geçtiğimiz hafta, düşüş grafiğine referansla şunları dile getirdi:

“Fiyat 10.500 doların ve alçalan trend çizgisinin altında kaldığı sürece, bence 2 bin dolar ve belki de bin dolar seviyelerini göreceğiz.”

Her ne kadar bu analist son yükselişin ortasında bile tahmininden vazgeçmemiş olsa da, Mart ayında Bitcoin 3.700 dolara düştüğünde uzun vadeli bir dip oluşturduğuna dair artan bir görüş birliği de var. Bunlardan biri de Tuur Demeester.

Morgan Creek’den Jason Willam dün yaptığı paylaşımında Tuur Demeester’ın görüşlerine yer verdi. Kripto para 5 dolar civarındayken sektöre girdiğini ve o dönem Bitcoin tavsiye ettiğini iddia eden Demeester, bu deneyimiyle Bitcoin pazarının gidişatına dair benzersiz ve sıklıkla doğru bilgiler verdi.

2019 Boğa sezonu başlamadan önce fiyat 3.000-4.000 dolar seviyelerindeyken ayı sezonunun bittiğini söyleyen Tuur Demeester; kurumların, aile ofislerinin ve milyarderlerin sektörde olduğuna ve bir sonraki döngünün bizi 50 bin – 100 bin dolar seviyelerine götürebileceğine inanıyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın