Ocak 25, 2023

5.5 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin’de Dikkat Çeken Gelişme!

Baby Doge Coin’in arkasındaki geliştirme ekibi, ağır yakım etkinliklerine rağmen meme coin için oluşturulan yeni yakım portalının tamamlandığını duyurdu. BabyDoge ekibi bugün Twitter üzerinden şu duyuruyu yaptı:

“Baby doge yakım portalı tamamlandı!”

BabyDoge yakım portalının tamamlanmasının ardından ekip, protokolün lansman tarihini yakında açıklayacağını da ekledi.

“Lansman tarihi yakında. Bizi izlemeye devam edin.”

Esasında yeni bir yakım portalı başlatıldığına dair ilk açıklama haftalar öncesinde yapılmıştı. Meme coin projesi, 12 Ocak tarihli bir tweet’te yakım portalının, kullanıcıların coin’i protokol aracılığıyla yaktıklarında BabyDoge token’larını indirimli bir fiyata satın almalarına olanak tanıyacağını duyurdu.

Biraz daha geriye gidersek Kasım 2022’de Baby Doge ekibi, topluluktan kullanıcıları meme coin yakmaya teşvik etmenin yollarını önermesini istedi. BabyDoge ayrıca, protokol aracılığıyla token yakmak için kullanıcıları NFT’lerle ödüllendirebileceğini öne sürdü.

Son Meme Coin Yakımları

Baby Doge Coin ekibinin, yakım yoluyla toplam BabyDoge arzını azaltmaya büyük ölçüde katkıda bulunduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz Temmuz ayında ekip, kripto sektöründe şimdiye kadarki en büyük token yakım işlemini gerçekleştirdi ve tek bir işlemde 50 katrilyon coin yaktı. Meme coin ekibi, BabyDoge’un toplam arzını 420 katrilyondan düşürme yönünde önemli ilerleme kaydetti.

Geçen ay, BabyDoge topluluğu bir günde 4.7 trilyondan fazla token yakımı gerçekleştirdi. Benzer şekilde, son 24 saat içinde token arzından toplam 5.5 trilyon BabyDoge token’ı dolaşımdan kaldırıldı.

Bu son yakım etkinliğinin ardından, arzdan yakılan toplam token sayısı 201.250.525.628.753.696’ya (201.25 katrilyon) yükseldi. Baby Doge Coin yakma işlemlerini takip eden bir Twitter hesabı Burn BabyDoge, bugün gelişmeyi paylaştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?