Aralık 15, 2022

4 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin’den Yeni Listeleme Müjdesi!

Baby Doge Coin ekosistemi, son aylarda gerçekleşen yeni listelemeler ve ortaklıkların ardından çeşitli gelişmelere tanık oldu. En son destek, kullanıcıların dApp’leri, CeFi ve DeFi’yi, NFT’leri, oyunları ve çok daha fazlasını keşfetmesine olanak tanıyan bir web3 uygulama mağazası olan Magic Store’dan geldi.

Meme coin artık resmi olarak Magic Store’da mevcut.

Baby Doge Coin, 420 katrilyonluk toplam arzının neredeyse yarısını dolaşımdan kaldırarak yeni bir kilometre taşına ulaştı. Burn BabyDoge’a göre, son 24 saatte 5.058 dolar değerinde 4.798.745.545.904 meme coin yakıldı. Şimdiye kadar toplamda 200.56 katrilyon BabyDoge yakıldı ve bu, 420 katrilyonluk BabyDoge’un toplam arzının %47.753’ünü temsil ediyor.

Öte yandan Baby Doge Coin yatırımcılarının dayısı da artmaya devam ediyor. Toplam meme coin sahiplerinin sayısı şu anda 1.647.073’tür. BabyDogeCoin ayrıca, kullanıcıların yakılan BabyDogeCoin miktarı hakkında gerçek zamanlı güncellemeler almalarını sağlayan yakım analitiğinin lansmanını duyurdu.

Benzer şekilde, BabyDoge Swap’ta da bir yakım izleyicisi başlatıldı.

Bunların yanında BabyDoge token 20’den fazla ana listemeler ile yeni destekler gördü. BabyDogeCoin, Aralık ayı başlarında BingX’te piyasaya sürüldü.

Yayınlandığı sırada, BabyDogeCoin son 24 saat içinde marjinal bir düşüşle 0.00000000106 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.