4 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin’de Dikkat Çeken Gelişme!

Bugün erken saatlerde @WhaleStatsBSC tarafından yayınlanan bir tweet’e göre Baby Doge Coin, DOME’u geçerek BSC’deki (BNB Chain olarak da bilinir) en çok işlem gören kripto varlıklarından biri haline getirmeyi başardı. Popüler meme coin fiyatı, bu gelişmeye tablolarda kısa bir artışla tepki gösterdi.

Baby Doge Coin, en çok işlem gören token’lardan biri haline geldi

BSC balinaları şu anda 866.000 doların biraz üzerinde değere sahip 888 trilyon BabyDoge’u elinde tutuyor. Bu da meme coin’in portföylerinin %0.12’sini oluşturduğu anlamına geliyor.

DOME’u geçen meme coin’in fiyatı 0.000000000983 dolar seviyesine kadar yükseldi. Ancak bu yükseliş durumu uzun sürmedi ve basın zamanında kripto para 0.000000000910 dolardan işlem görüyor.

Meme coin yarışı

Baby Doge Coin dolaşımdaki arzını Shiba Inu topluluğundan çok daha hızlı bir şekilde azaltıyor. BabyDoge topluluğu, SHIB yakım etkinliklerine kıyasla daha fazla token’ı dolaşımdan çıkarıyor. Son 24 saat içinde, 4.566 dolar değerinde 4.916.388.321.864 BabyDoge yakımı gerçekleşti. Shibburn takipçisi tarafından paylaşılan verilere göre, SHIB topluluğu 232.2 dolar olarak değerlendirilen 27.939.968 token’ı dolaşımdan kaldırdı.

Geçen hafta, BabyDoge topluluğu, toplamda 41.713.028.067.448 (38.747 dolara eşdeğer) meme coin yakımı gerçekleştirdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.