341 Milyonluk Alım Gelen Meme Coin’den Heyecan Verici Ortaklık

Shibu Inu (SHIB) ekosistemi, Kuzey Amerika lüks bir marka olan Bugatti Group’un yer aldığı bir duyuruyu heyecanla karşıladı.

Shibu Inu ekosisteminin sosyal medya hesabından “Önümüzdeki günlerde, çok önemli bir anlaşma imzalanacak. Takipte kalın” şeklinde bir paylaşım yapıldı.

Söz konusu tweet’te, merkezi Kanada’nın Montreal kentinde bulunan valiz, el çantası, evrak çantası ve aksesuar ticareti yapan lüks bir marka olan Bugatti Group’un sosyal medya hesabını etiketlendi.

Twitter paylaşımında yer alan bir diğer detay ise “shiboshi” oldu. Ekim 2022’de piyasaya sürülen Shiboshi’ler, meme coin ekosistemine özel, takas edilemez token’lardan (NFT’ler) oluşan bir koleksiyondur. Tweet’e eşlik eden bir video klipte Shiba Inu ve Bugatti Group’un logoları gibi görünen şeylerin yanı sıra seyahat çantaları ve kenarlarına Shiboshi’ler yapıştırılmış evrak çantaları yer alıyor.

Bugatti Group, Kasım 2022’de Ethereum (ETH) tabanlı Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonu ile ortaklaşa ilk NFT projesini duyurdu. O sırada lüks marka, ürünlerine NFT’lerin basılmasını sağlama sürecinde olduğunu söylemişti.

Öte yandan ünlü blockchain veri takip sitesi WhaleStats, Shiba Inu’nun (SHIB) son 24 saatte en büyük 100 ETH balinası arasında en çok satın alınan token’lardan biri olduğunu bildirdi.

WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, ilk 100 ETH balinası son 24 saatte ortalama 341.296.045 (341.29 milyon) SHIB satın aldı.

Son olarak popüler meme coin Shiba Inu, son yedi gün içinde yaklaşık %5 artışla basın zamanında 0.00000864 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.