Ocak 31, 2023

33 Trilyonluk Yakım Gerçekleşen Meme Coin’den Yeni Dönüm Noktası

BabyDoge’un arkasındaki geliştirme ekibi, meme coin yakım etkinliklerini sürdürmeye devam ediyor. Bu doğrultuda son 24 saat içinde 33 trilyondan fazla meme coin yakıldı ve böylece token arzını azaltma yolunda bir adım daha atıldı. Başlatılması beklenen özel bir yakım portalı var ve bu portal henüz piyasaya sürülmemiş olsa da yakım etkinliklerinde bir artış görüldü.

Resmi BabyDoge Twitter hesabı, yeni yakım portalının başlatılmamış olmasına rağmen yakım etkinliklerinin devam ettiğine işaret ederek gelişmeye dikkat çekti.

Bunların yanında CryptEye’dan alınan veriler de, geçtiğimiz ay 699.5 trilyonluk ve geçen hafta 100.3 trilyonluk meme coin yakımı gerçekleştiğini ortaya koyuyor. Toplam kümülatif yakımlar, şu anda varlığın toplam 420 katrilyonluk arzının %47.94’ünü temsil eden 201.3 katrilyon jeton seviyesinde bulunuyor.

Yakım işlemlerindeki artışa rağmen topluluk, arzın önemli ölçüde azalmasını sağlamak için yakım oranını hızlandırmanın gerekli olduğuna inanıyor. Bu amaçla, projenin geliştirme ekibi, topluluk üyelerinin token’larını yakabilecekleri ve bunun için teşvikler alabilecekleri özel bir BABYDOGE yakım portalı gündeme getirdi.

Daha önce bildirdiğimiz üzere ekip, portalı geliştirme planlarını üç hafta önce açıkladı ve kullanıcıların portalda token’larını yaktıklarında BABYDOGE’u indirimli bir oranda satın alma fırsatı sunacaklarını belirtti. Geçen hafta ise projenin arkasındaki ekip, söz konusu portalın gelişimini tamamladıklarını ve yakında başlatacaklarını açıkladı.

BabyDoge DEX’inde Yeni Dönüm Noktası

Ağır yakım etkinliklerinin yanı sıra BabyDoge projesi, benimsenmeyi artırmayı amaçlayan kayda değer gelişmeler arasında yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Geçen ay BABYDOGE, önde gelen merkezi olmayan toplayıcı 1inc ile ortaklık kurdu.

Bunların yanında, projenin özel merkezi olmayan borsası olan BabyDogeSwap, Pazar günü likiditede tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve borsada toplam 39.5 milyon dolarlık devasa bir değer kilitlendi. DEX şu anda BNB ağındaki ilk 20 DeFi uygulaması arasında yer alıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?