3 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin’de Yarın Büyük Gün!

Baby Doge Coin (BabyDoge) bugün yaptığı açıklamayla birlikte kripto para topluluğunun heyecanlanmasına neden oldu. Ekip Twitter üzerinden yaptığı açıklamada “Yarın ilk BabyDoge oyununun ne olacağını açıklayacağız.” ifadelerini kullandı.

Duyurundan da anlaşılacağı üzere meme coin ekibi piyasaya süreceği ilk oyunun duyurusunu yapmaya hazırlanıyor. Baby Doge Coin piyasaya süreceği oyunla birlikte, her ikisi de oyun projesi olan Shiba Inu (SHIB) ve Floki’nin (Floki) arasına katılacak.

Daha önce bildirdiğimiz üzere Ekim 2022’de Shiba Inu, PlaySide Studios tarafından geliştirilen ücretsiz oyunu “Shiba Eternity”yi Android ve iOS platformlarında kullanıcıların hizmetine sundu. Floki projesi de Valhalla isimli FLOKI ile gelir elde edilebilen metaverse odaklı bir oyuna sahip. Her iki oyunun da gördüğü yoğun ilgi göz önüne alındığında, Baby Doge Coin (BabyDoge) için de aynı şey beklenebilir.

BABYDOGE Yakım

Merakla beklenen günün öncesinde olumlu bir durum olarak Baby Doge Coin’in (BabyDoge), ağır yakım etkinliklerine devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu doğrultuda son 24 saat içinde 3 trilyondan fazla meme coin yakıldı ve böylece token arzını azaltma yolunda bir adım daha atıldı.

Geçtiğimiz 24 saatte 8.342 dolar değerinde 3.578.595.236.934 BabyDoge dolaşımdan kaldırıldı. Şimdiye kadar, toplam arzın %48.6’sına tekabül eden 204.179.252.155.742.656 BABYDOGE, 420 katrilyonluk ilk arzdan yakıldı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.