Şubat 15, 2023

3.5 Milyarlık LUNC Stake Edildi – Dönüm Noktasına Az Kaldı!

Terra Classic (LUNC) topluluğu, bir gün içinde 3.5 milyarlık LUNC token’ı stake etti. Bu işlemle birlikte stake edilen toplam token miktarı 958.8 milyara ulaşmış oldu. Bu gelişme sayesinde topluluğun varlığı canlandırma yolculuğunda ne kadar kararlı olduğuna bir kez daha şahit olmuş olduk, detaylar haberimizde.

3.5 milyarlık stake işlemi TerraCVita geliştirme grubunun kıdemli bir üyesi olan Rex “Rexyz” Harrison, tarafından duyuruldu. Rexyz bu noktada daha geniş kripto topluluğunu hareketli trene atlamaya teşvik ederek başarının altını çizdi. Buna ek olarak, topluluğun 1 trilyon stake edilen token dönüm noktasına ulaşmak için yalnızca 42 milyar token stake etmesi gerektiğini de söyledi.

Smart Stake Analytics’ten elde edilen veriler, şu anda 958.8 milyarda bulunan toplam stake edilmiş token miktarının, LUNC’ın toplam arzının %14’ünü temsil ettiğini ortaya koyuyor. KuCoin’in kısa süre önce aynı anda 47.9 milyar token’ı yeniden alarak, geçen Çarşamba itibariyle toplam stake edilen token sayısını 946 milyara çıkardığını belirtmekte fayda var. Bu da topluluk tarafından elde edilen etkileyici bir başarı.

LUNC terra classic stake edildi

Peki bu stake işlemi LUNC için ne ifade ediyor? Rexyz, LUNC’nin canlanmasına giden yolculukta stake etmenin önemini defalarca vurguladı. 13 Şubat tarihli bir tweet’e göre, L1 Task Force geliştiricisi, varlığın 100 kat artmasının yolunun staking olduğunu belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere uygulamanın dolaşımdaki arzın azalması, ağın güvenliğinin artması, fiyatı üzerinde yukarı yönlü baskı oluşturarak varlığın desteklenmesi ve yatırımcıları çekerek talebin getirilmesi dahil olmak üzere çeşitli faydalar getirdiğinin altını çizdi.

Ayrıca geçen ay Rexyz, staking’in LUNC’nin 100x değerine ulaşmasının en hızlı yolu olduğunu belirtti. Ona göre, stake edilen token miktarı varlığın toplam arzının %50’sine yükselebilirse, değeri iki katına çıkabilir. Ek olarak, stake edilmiş token’lar toplam arzın %75’ine ulaşırsa, fiyatta 2 kat daha artış elde edilebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?