Ocak 12, 2023

3.3 Trilyonluk Meme Coin Topladı, En Büyük Balinalar Arasında Girdi!

Derin cepli yatırımcılar olarak bilinen balinaların Shiba Inu (SHIB) alımları devam ediyor. Son alım bugün tek bir büyük işlemde 30.4 milyon dolar değerinde 3.323.256.285.484 (3.3 trilyon) meme coin içeren yeni bir cüzdan birikiminde geldi. Söz konusu alım, geçen hafta %8.77 artarak şu anki fiyatı olan 0.000009299 dolara ulaşan varlığın başlattığı son rallinin ortasında yaşandı.

Whale Alert’e göre, bir saat önce gerçekleşen işlem, tanımlanamayan yeni etkinleştirilen iki cüzdan adresiyle ilişkili. Etherscan’den alınan veriler, gönderen adresin, fonların taşınması için çok sayıda yönlendirme cüzdanından biri olarak kullanıldığını ortaya koyuyor.

Aslında, SHIB token’ları geçen yıl 24 Aralık ile 3 Ocak arasında başka bir adres tarafından alındı. Daha sonra orijinal adres, meme coin’leri 5 Ocak’tan itibaren yeni etkinleştirilen üç farklı adres aracılığıyla son alıcı cüzdanına yönlendirdi. Alıcı cüzdanında artık 30.4 milyon dolarlık SHIB bakiyesi mevcut ve bu da onu, basın tarihi itibariyle en büyük 28. SHIB sahibi yapıyor.

SHIB Balina Birikimi Devam Ediyor

Meme coin’lerin hareketinin arkasındaki amaç gizemini koruyor. Yine de, bu son gelişme, çoğu derin cepli SHIB yatırımcıları tarafından başlatılan son birikim hareketlerinin bir modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Geçen ay, o zamanki en büyük yedinci SHIB balinası çantasına 198.4 milyar meme coin ekledi. Bu işlemden birkaç gün önce, varlığın düşüş eğiliminde olduğu bir zamanda yeni bir balina 2.6 trilyon SHIB biriktirdi. WhaleStats kısa süre önce, ilk 500 Ethereum balinasının kümülatif bakiyelerinin %2’sini temsil eden 54.1 milyon dolar değerinde SHIB’ye sahip olduğunu ortaya koydu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?