246,8 Milyon XRP, Kripto Ödünç Verme Platformuna Gönderildi!

Popüler kripto takipçisi Whale Alert tarafından yayınlanan tweetlere göre, geçtiğimiz 20 saat içinde Dijital varlık yönetimi şirketi BitGo ve diğer kripto borsaları tarafından devasa XRP işlemleri yapıldı.

Yapılan işlemlerin en büyüğü, yakın zamanda kripto para birimleri için bir kripto borç verme hizmeti başlatan ve büyük bir Ripple ortağı olan Japonya’daki SBI VC Trade’e gönderilen 246.854.561 XRP oldu.

134.564.442 DOLAR SBI’ın Kripto Platformuna Bağlı

SBI, bir Japon finans holdingi ve Japonya’da büyük bir Ripple ortağı olarak dikkat çekiyor. Whale Alert’in tweetlerine göre, bu platforma gönderilen XRP miktarı 134.564.442 dolar’a denk geliyor.

Ripple, 36 Milyon XRP’yi Kaydırdı, BitGo, XRP’yi Kraken’e Bağladı

BitGo kripto saklama cüzdanından Kraken borsasına büyük XRP transferleri kaydedildi. Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre BitGo, XRP’leri bu platforma iki seferde aktardı.

Ayrıca önde gelen ABD borsası Coinbase, Bitstamp’e 94.806.827 XRP gönderdi. Bu arada Ripple fintech devi de kendi cüzdanları arasında 36 milyon XRP kaydırdı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.