Aralık 6, 2023

2024’te 50-100x Potansiyeli Olan En İyi 5 Kripto Projesi

Kripto para piyasası son zamanlarda oldukça hareketli  ve beş kripto para birimi 2024 için mükemmel büyüme yolları gösteriyor. Analistlere göre ThorChain, Arbitrum, Injective Protocol, Render Network ve Pendle önemli kazanımlar elde etmesi bekleniyor.

ThorChain (RUNE)

ThorChain’in RUNE’u, 2,24 milyar dolarlık piyasa değeriyle listenin başında yer alıyor. Ayrıca, güçlü bir topluluk ve sağlam DeFi kullanım örnekleri, zincirler arası likidite sağlayan merkezi olmayan borsa (DEX) platformunun büyümesine yardımcı oldu. Mevcut fiyatı 6,55 dolar ve tamamen seyreltilmiş değerlemesi (FDV) 3,17 milyar dolar olan RUNE, son sıçramasının yukarı yönlü potansiyelini sınırlayabileceği endişelerine rağmen önemli bir büyüme için hazır görünüyor.

Thorchain grafiği

Arbitrum (ARB)

Arbitrum, Ethereum‘un gelişen ekosistemi için kritik öneme sahip olan Katman-2 ölçeklendirme çözümüyle öne çıkıyor. Piyasa değeri 1,364 milyar dolar olan ARB ve FDV’si 10,687 milyar dolar ve 1,07 dolardan fiyatlandırılan, ölçeklendirme zorluklarının üstesinden gelme potansiyeli gösteriyor. Ayrıca, önemli Toplam Değer Kilidi (TVL) ve 90 gün içinde beklenen kilit açma etkinliği potansiyeline katkıda bulunurken, yatırımcılar bu kilit açmanın ölçeği konusunda endişeli.

Arbitrum grafiği

Injective Protocol (INJ)

Injective Protocol merkezi olmayan ticaret piyasasında güçlü kalmaya devam ediyor. Büyük ve hızla büyüyen bir ekosistem, 1,44 milyar dolarlık piyasa değerini, 1,72 milyar dolarlık FDV’yi ve 17,29 dolarlık fiyat etiketini desteklemektedir. INJ’nin, maksimum token miktarının %85’i kadar dolaşım arzına sahip olması ve güçlü destekçiler tarafından desteklenen ucuz ve hızlı işlemlere olanak sağlaması önemli bir avantajdır.

Injective Protocol grafiği

Render Network (RNDR)

Şu anda 3,80 dolardan işlem gören Render Network’ün RNDR tokenı 1,414 milyar dolarlık piyasa değerine ve 2,04 milyar dolarlık FDV’ye sahiptir. RNDR’nin animasyon ve VFX için GPU render işlemlerindeki benzersiz rolü, onu güçlü bir pazar konumuna yerleştirmektedir. Arzının çoğunluğu dolaşımda olan RNDR, kendi özel pazar nişinin gücüyle uzun vadeli büyüme için konumlandırılmıştır.

Render Network grafiği

Pendle (PENDLE)

Son olarak, 291 milyon dolarlık piyasa değeri ve 318 milyon dolar FDV ile Pendle, getiri ve anapara ticareti için önemli bir noktadır. Karamsar bir eğilime ve 1,23 dolarlık bir fiyata rağmen, gerçek dünya varlıklarının (RWA) yükselişinden faydalanıyor ve Ethereum ve Arbitrum’da önemli bir varlık yarattı.

Pendle grafiği

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?