Ocak 24, 2024

2024’te 1000 Dolara Ulaşması Beklenen Kripto Paralar

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından ilk spot Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonu (ETF) onayının son zamanlarda çokça konuşulmasına rağmen kripto para piyasasındaki birçok varlık hala daha yavaş bir şekilde ilerliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, birçok kripto para projesi 2024’te yüksek fiyat hedeflerine ulaşma konusunda umut vaat ediyor. Bu düşünceyle, Finbold 2024’te yaklaşık 1.000 dolara yükselme veya en azından diğer dijital varlıklardan daha fazla bu fiyat seviyesine yaklaşma ihtimali olan üç varlık belirledi.

Binance Coin (BNB)

Gerçekten de kripto sektöründeki hiçbir varlığın 2024’te 1.000 dolara ulaşma şansı Binance Coin (BNB)’den daha fazla değil. Özelliklede tanınmış kripto borsasının yerel tokeni son haftalarda, Binance‘ın ekosistemine çok sayıda iyileştirme getirmesi sayesinde kazançlar sağlıyor.

Haberin yazıldığı sırada, BNB son 24 saatte %0,46 artışla 296,95 dolardan işlem görüyordu. Bu önceki yedi gün boyunca yaşanan %3,99’luk düşüşü tersine çevirme ve son bir ayda birikmiş olan %12,46’lık artışa eklemeye çalışıyor.

Quant (QNT)

Öte yandan Quant (QNT) son haftalarda BNB’nin tam tersi yönde hareket ediyor olabilir ancak CoinCodex’teki yapay zeka (AI) algoritmaları, ekibin farklı blockchain ağları arasında birlikte çalışabilirlik geliştirme çabaları sayesinde başarılı bir yılın 800 dolarlık bölgede zirveye çıkacağını tahmin ediyor.

Durum böyle olunca,Quant şu anda %6,82’lik bir artışla 108,84 dolardan işlem görüyor. Bu Finbold tarafından alınan son verilere göre geçen haftadan %7,74’lük bir kaybı ve son ayda %18,36’lık negatif bir değişimi tersine çevirmeye çalışıyor.

Bittensor (TAO)

Hala yüksek olan AI hype’ından kazanç sağlayan nispeten yeni bir kripto varlık olan Bittensor (TAO), makine öğrenme modellerinin birlikte çalışarak eğitim almasını ve geliştiricileri için ödüllendirilmesini sağlayan bir blockchain tabanlı test alanı sunmayı vaat ediyor. Ayrıca AI için güvenli ve şeffaf bir piyasa oluşturuyor.

Son bir günde, Bittensor %20’den fazla ilerleme kaydetti. Haftalık grafiğinde %11’den fazla kazanç sağladı ve fiyatını önceki aya göre yaklaşık %15 artırdı. Şu anda 305,11 dolarlık fiyattan işlem görüyor.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir.

PrimeXBT borsasında düşük işlem ücretiyle kripto para alım satımı yapmak için için tıklayın.

Kaynak : cryptonews
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?