Ocak 23, 2024

2023 Sonlarındaki Ralliyi İşaret Eden Bitcoin Göstergesi: Ayı Sinyali Vermeye Hazırlanıyor

Bitcoin Guppy Multiple Moving Average indikatörü, aşağı yönlü momentumun güçlenmesini gösteren bir kırmızı sinyal vermeye hazırlanıyor.

Ekim ortasında boğa piyasasına dönen ve Bitcoin’in birkaç haftalık fiyat artışını %70’e çıkaran teknik analiz göstergesi, trendi takip eden yatırımcılara bir ayı sinyali vermeye hazırlanıyor.

Yeşil bant kırmızı bandın üzerine çıktığında boğa piyasasından ayı piyasasına bir trend değişikliği meydana gelir. Yeşil bant kırmızı bandın altına indiğinde ayı trendinde bir değişiklik olur. Çoğu yatırımcı genellikle trendi takip eder, çapraz geçiş göründüğünde girmeyi ve uzun vadeli trendin yönünde tutmayı tercih eder.

Son günlerde GMMA indikatörü bir ayı çapraz geçişini yapmaya hazır görünüyordu ve yeşil bant neredeyse kırmızı bandın altına doğru hareket ediyordu. Diğer bir deyişle, bu sonuçlar ve indikatör yeniden artan ayı trendini gösteriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin, son günlerde kırmızı bandın oldukça altında işlem gördü ve büyük borsalarda 39,200 dolara el değiştiriyordu.

Kaynak : CoinDesk
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?