Ekim 11, 2022

2022 Çöküşünü Bilmişti: Bitcoin ve Bu İki Altcoin’de Ralli Geliyor!

Bitcoin’in bu yıl yaşadığı çöküşü doğru tahmin eden analist, düşüş trendinin yeniden başlamadan önce Bitcoin ve iki farklı altcoin için kısa vadeli bir ralli beklediğini paylaştı.

Capo takma adıyla tanınan analist, Perşembe günü açıklanacak ABD TÜFE raporu yayınlanana kadar Bitcoin (BTC), Stellar (XLM) ve Litecoin (LTC) için kısa vadeli ralli bekliyor.

Capo, BTC’nin 21.000 dolara kadar yükselebileceğini ancak raporun yayınlanmasının ardından olası bir çöküş ihtimali gördüğünün altını çizdi.

“Güncelleme yoksa değişiklik de yok… Daha sonra yeniden değerlendireceğim, ancak yine de bir sonraki TÜFE verisinden önce piyasada bir yükseliş bekliyorum. Yeni dip seviyelerinden önce BTC için muhtemelen 21.000 dolarlık seviyeler mümkün.”

Bitcoin

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Trader’lar, Federal Rezerv’in faiz oranlarını yükseltmeye devam edip etmeyeceğine dair içgörü sağladığı için TÜFE raporlarını dikkatle izliyor.

Capo ayrıca, yurt dışına para gönderirken iki fiat para birimi arasında bir köprü görevi görecek şekilde tasarlanmış kripto varlığı Stellar’ı da (XLM) yakından takip ediyor. Analiste göre, XLM’nin değerinin yaklaşık %50’sini kaybetmeden önce 0.167 dolara kadar yükselme ihtimali bulunuyor.

Stellar

Capo’nun 58 dolarlık hedefine doğru %12’nin üzerinde toplandığını gördüğü eşler arası ödeme ağı Litecoin de kısa vadeli yükselebilecekler listesinde yer alıyor.

Litecoin

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?