Haziran 17, 2019

2019’da En İyi Performans Gösteren Koin Hangisi?


Neden NEO 2019 Yılının En İyi Performansı Gösteren Coin’i Oldu?

NEO – “Çin Ethereum” – akıllı sözleşmelerin ve dijital varlıkların gelişimini destekleyen bir para birimidir. Yakın bir gelecek için sıraya giren birçok projeye sahip olması sebebiyle, ilham verici bir coin olacak gibi görünüyo.

GAS, NEO’nun yerel belirtecidir ve NEO’nun 2019’un en iyi performans gösteren dijital paralar arasında yer alması için temeller oluşturmuştur. Yılın başlangıcından bu yana, NEO 7.50 dolardan yaklaşık şu an 14 dolara yükseldi. Bununla beraber 998 Milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

NEO’yu belirli cüzdanlarda tuttuğunuzda karşılığında GAS alırsınız. Yani hiçbir şey yapmadan para kazanma kabiliyeti veren kripto paralardan biridir. Bu özellik sayesinde, NEO’yu tutmak size yılda %4-6’lık bir getiri sağlar ve potansiyel kazançlarınızı hesap makinesini kullanarak hesaplayabilirsiniz.

KuCoin ve Binance borsaları ayrıca düzenli olarak GAS ödüllerini verebiliyor, ancak bu ödülleri bir değişim yoluyla kazanmak ve elde tutmak, güvenlik nedenlerinden dolayı kötü bir fikir olabilir.

Her ay ödülleri gönderirken borsalardan birini kullanmıyorsanız, GAS istediğiniz zaman talep edilebilir. NEO’yu tutarken GAS kazanma kabiliyeti, 2019’un en iyi performans gösteren coinlerinden biri haline gelmesinin ana etkenlerinden biridir. NEO etkileyici büyüme hızına devam edecek mi? Sadece zaman gösterecek.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Ramazan BOZKURT hakkında :

Merhabalar Ben Ramazan Bozkurt. Uzun süredir Finans alanında çalışmalar yürütüyorum. Bu süreçte uzmanlık alanımı kripto paralar ve blockchain teknolojisine yönelttim. Öğrenmeyi ve öğrenirken paylaşmayı seviyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?