2019’da En İyi Performans Gösteren Koin Hangisi?

0

Neden NEO 2019 Yılının En İyi Performansı Gösteren Coin’i Oldu?

NEO – “Çin Ethereum” – akıllı sözleşmelerin ve dijital varlıkların gelişimini destekleyen bir para birimidir. Yakın bir gelecek için sıraya giren birçok projeye sahip olması sebebiyle, ilham verici bir coin olacak gibi görünüyo.

GAS, NEO’nun yerel belirtecidir ve NEO’nun 2019’un en iyi performans gösteren dijital paralar arasında yer alması için temeller oluşturmuştur. Yılın başlangıcından bu yana, NEO 7.50 dolardan yaklaşık şu an 14 dolara yükseldi. Bununla beraber 998 Milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

NEO’yu belirli cüzdanlarda tuttuğunuzda karşılığında GAS alırsınız. Yani hiçbir şey yapmadan para kazanma kabiliyeti veren kripto paralardan biridir. Bu özellik sayesinde, NEO’yu tutmak size yılda %4-6’lık bir getiri sağlar ve potansiyel kazançlarınızı hesap makinesini kullanarak hesaplayabilirsiniz.

KuCoin ve Binance borsaları ayrıca düzenli olarak GAS ödüllerini verebiliyor, ancak bu ödülleri bir değişim yoluyla kazanmak ve elde tutmak, güvenlik nedenlerinden dolayı kötü bir fikir olabilir.

Her ay ödülleri gönderirken borsalardan birini kullanmıyorsanız, GAS istediğiniz zaman talep edilebilir. NEO’yu tutarken GAS kazanma kabiliyeti, 2019’un en iyi performans gösteren coinlerinden biri haline gelmesinin ana etkenlerinden biridir. NEO etkileyici büyüme hızına devam edecek mi? Sadece zaman gösterecek.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın