Mart 21, 2023

19 Altcoin için Listeleme ve Etkinlik Duyuruları Geldi

Kripto para piyasası son 24 saate karmaşık bir görünüm sergilese de toplam değeri %0,67 oranında geriledi. Bitcoin son 24 saatte görece yükseliş kaydederken, altcoin dünyasında işler daha karmaşık seyretti. Listede yer alan 19 altcoin ise ekosistemler için önemli etkinlik ve listeleme duyuruları yaptı. İşte takip etmeniz gerekenler.

 • GMX (GMX), Kraken tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • LIF3 (LIF3), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Baby Doge Coin (BABYDOGE), BabyDoge Game ANN duyurusuna hazırlanıyor. Tarih net olarak belirlenmese de beklentiler bu yönde.
 • PERL.eco (PERL), Poloniex tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Tangent (TANG), LCX Exchange tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • AAcria.AI (ACRIA), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • General Event (CRYPTO), BNB (BNB), Avalanche (AVAX) ve Uniswap (UNI), DC Blockchain Zirvesine katılacağını duyurdu.
 • IPOR (IPOR), Bitget ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Vega Protocol (VEGA), ana ağ simülasyonunun 4. sürümünü bugün test edeceğini duyurdu.
 • Atomic Wallet Coin (AWC) ve Flare (FLR),  ortaklaşa bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • NEXO (NEXO), bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. Etkinliklte Nexo Pro tartışılacak.
 • WOO Network (WOO), WOO X güncellemelerini bugün gerçekleştiriceğini duyurdu.
 • Yuna (YUNA), CoinTiger tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Swarm (BZZ), ağa ilişkin planlarını bugün açıklayacağını duyurdu.
 • Spheroid Universe (SPH), BingX ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?