Ocak 22, 2023

180 Milyonluk USDC Transferi: Binance’e Yapılan Transfer Neyin Habercisi?

Justin Sun‘ın Tron DAO’su tarafından yapılan beklenmedik bir işlem tespit edildi ve bu da topluluk arasında bazı spekülasyonların oluşmasına neden oldu.

Devasa işlem birkaç saat önce yapıldı: 180 milyon USDC, bir Tron DAO cüzdanından Binance’e taşındı. Mevcut zamanlamayı düşünürsek, bu işleme ilişkin yakın gelecekte piyasada bir etki görebiliriz. Justin Sun ya da Tron DAO, USDC tarnsferiyle ilgili herhangi bir bilgi paylaşmadı, ancak kullanıcılar potansiyel bir satın alma faaliyeti hakkında şimdiden spekülasyon yapmaya başladı.

On-chain verilere göre, balinalar bu kısa vadeli piyasa rallisi sırasında aktif olarak kripto varlıkları satın alıyor. Tron DAO’dan Binance’e yapılan en son işlem, Ocak ayında dijital varlık piyasasında tanık olduğumuz muazzam satın alma gücünün bir parçası olabilir. Ay boyunca, bizzat Justin Sun ve Tron DAO veya Tron’a bağlı cüzdanlar, Binance dahil olmak üzere farklı borsalara büyük transferler yaptı. Ancak, bu işlemlerin çoğu, gerçek alım veya satım işlemlerinden ziyade dahili fon yeniden dağıtımına bağlıydı.

Ne yazık ki, bu fonların gerçekte nereye gittiğini belirlemenin net bir yolu yok. Bununla birlikte, Binance’teki mevcut likidite ve piyasanın derinliği göz önüne alındığında, bu kadar büyük bir miktarın bile piyasa üzerinde büyük olasılıkla bir etkisi olmayacaktır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Tron’un kendisi borsadaki büyük işleme tepki göstermedi, varlığın fiyat performansı son birkaç gündür aynı seviyede kalıyor. Önceki performansına göre Tron, çoğunlukla piyasadaki genel eğilimi takip ediyor ve son birkaç haftadır yükselen Bitcoin ve diğer dijital varlıkların hareketini kopyalıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?