Ekim 10, 2022

18 Milyon Doları Aştı: SHIB Rakibi Meme Coin’den Heyecanlandıran Gelişme

Merkezi olmayan borsadan alınan verilere göre, Baby Doge Swap’ta kilitlenen toplam değer (TVL) 18 milyon doları aştı. Basın zamanında, BabyDoge Swap’ın TVL’si şu anda 18.287.096 dolar (18.28 milyon dolar) değerinde.

Gelişme, Baby Doge Swap’ın resmi Twitter hesabından da duyuruldu.

Koinfinans.com tarafından bildirildiği üzere Baby Doge Swap, projenin kullanım durumunu artırmak için geçen hafta başlatılan merkezi olmayan bir borsadır. DEX, Binance Smart Chain üzerine inşa edildi. Platform kullanıcıların Binance Coin (BNB) ve projenin yerel kripto para birimi BabyDoge dahil olmak üzere tüm BSC tabanlı token’larda takas işlemini kolaylaştırır.

Baby Doge Swap ayrıca, likidite sağlamak için %6.000’e kadar APY ödülü alma hakkına sahip kullanıcılarla BUSD/USDT çiftlerinde yield farming sunuyor. Ancak, daha fazla likidite sağlayıcısı hizmeti kullandıkça APY ödüllerinin azalması bekleniyor.

BabyDoge Coin

DEX Ücretleri Kullanılarak BabyDoge Yakılacak

Platformdaki işlemler için düşük ücret talep etmesine rağmen, BabyDoge yine de Baby DogeCoin’i satın almak ve yakmak için işlem ücretlerinin bir kısmını bu işe tahsis etmeyi seçti.

BabyDoge, dolaşımdaki 160.9 katrilyonluk arz dahil olmak üzere toplam 420 katrilyon token arzına sahip. Topluluk, BabyDoge toplam arzının muazzam miktarının token’ın fiyatını olumsuz etkilediğine, dolayısıyla bir kısmını yakma ihtiyacına inanıyor.

Temmuz ayında Baby Doge Coin, yaklaşık 88 milyon dolar değerinde 50 katrilyon kripto para birimini yakarak en büyük yakım etkinliğini gerçekleştirdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?