Kasım 4, 2022

16 Altcoin’den Duyuru Geldi: İşte Olacaklar

Kripto para piyasası gün içerisinde hafif bir yükseliş kaydetmeye başlarken, 16 farklı altcoin önemli duyurular yaptı. Altcoin’ler listelenme haberlerinin yanı sıra etkinlik haberlerini de duyurdular.

 • Seedify.fund (FUND), APT havuzunun son günü olduğunu duyurdu.
 • IBS (IBS), Azbit tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • xSPECTAR (XSPECTAR), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Neblio (NEBL), MEXC Global tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Nimiq (NIM), Gate.io tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • WORLD CUP INU (WCI), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.

[irp posts=”68995″ ]

 • Kommunitas (KOM), Bictory Finance IKO’sunu gerçekleştireceğini duyurdu.
 • Velas (VLX), Web Zirvesi buluşması düzenleyeceğini duyurdu.
 • StreamCoin (STRM), XT.COM tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Divi (DIVI), Twitter Spaces aracılığıyla bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • StarLink (STARL), YouTube aracılığıyla bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Atomic Wallet Coin (AWC) ve Zilliqa (ZIL), ortak bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • FaraLand (FARA), medya ortaklığı duyurusunu paylaştı.
 • Boba Network (BOBA) ve ICHI (ICHI), ortak bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.