Aralık 14, 2022

15 Milyon Meme Coin Dağıtılacak: Uquid’den, FIFA Dünya Kupası İçin Çekiliş!

Web3 e-ticaret platformu ve Binance Pay ortağı Uquid, Shiba Inu topluluğu için 15 milyon meme coin hediye edeceğini duyurdu.

Yakın tarihli bir tweet’te Uquid, SHIB üyelerini 2022 FIFA Dünya Kupası için bir çekiliş etkinliğine katılmaya çağırdı. Uquid’e göre, katılımcıların yorum bölümünde Dünya Kupası 2022 hashtag’inin yanı sıra favori Dünya Kupası Yarı Finalist takımının hashtag’ini belirtmeleri gerekiyor. Bu sayede Uquid, Arjantin, Fransa, Hırvatistan ve Fas da dahil olmak üzere 2022 Dünya Kupası yarı finalistlerinden hangisinin Shiba Inu ekosisteminde en güçlü hayran kitlesine sahip olduğunu belirleyecek.

Ayrıca, katılımcıların Shiba Inu ve Uquid’in resmi Twitter adreslerini takip etmeleri gerekiyor. Buna ek olarak katılımcıların, çekiliş etkinliğine davet etmek için yorum bölümünde üç arkadaşını etiketlemesi gerekiyor.

Duyuruya göre, çekiliş etkinliği 13 Aralık 2022 ile 18 Aralık 2022 arasında gerçekleşecek. Uquid ayrıca, 2022 FIFA Dünya Kupası müsabakası sona ermeden önce tweet 2.000 beğeniye ulaşırsa hediye ödülünü ikiye katlamayı planlıyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, ödülün sahipleri rastgele belirlenecek.

Basın zamanında hediye ödülünün 137.7 dolar değerinde olduğunu belirtmekte fayda var. Bu ödül, birçok SHIB meraklısına değersiz görünebilir. Ancak Uquid, meme coin meraklıları için devam eden FIFA Dünya Kupası Katar 2022’yi renklendirmeyi planlıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?