Ocak 11, 2023

13 Altcoin için Büyük Gün: İşte Olacaklar

Kripto para piyasası “yeşil” kalmaya devam ederken altcoin piyasasındaki hareketlilik de yüksek kalmaya devam ediyor. Altcoin piyasasında güçlü kalmak isteyen birçok proje ise ekosistemleri için önemli güncellemeleri duyurdu. İşte bugün gerçekleşecek altcoin etkinlikleri ve altcoin listelenme haberleri.

 • Polkadot (DOT) ve Qredo (QRDO), Twitter Spaces üzerinden ortaklaşa bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu.
 • ISKRA Token (ISK), yönetişim amaçlı staking’in bugün başlatılacağını duyurdu.
 • WAX (WAXP), 2023 yılına ilişkin yol haritasını topluluğuyla tartışacağını duyurdu.
 • JEN COIN (JEN), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Fetch.ai (FET), Jenesnin geliştirici aracıyla ilgili bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu.
 • Radio Caca (RACA), KuCoin Wallet ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Filecoin (FIL), Twitter Spaces üzerinden soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Gitcoin (GTC), topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.
 • Tranchess (CHESS), Twitter Spaces üzerinden soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Monsterra (MSTR) ve OKC (OKT), ortaklaşa soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Talkado (TALK), LATOKEN tarafından listeleneceğini duyurdu.

Kaynak : Coinmarketcal
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?