Mart 8, 2023

12 Altcoin Listeleme ve Delist Haberleri Geldi: İşte Olacaklar!

Kripto para piyasası son 24 saatte genel olarak bir düşüş eğilimi kaydederek ortalama %1,5 oranında değer kaybetti. Bitcoin öncülüğünde başlayan düşüş Ripple hariç önde gelen 10 kripto varlığın neredeyse tamamında düşüşle sonuçlandı. Listede yer alan 13 altcoin ise yaşanan düşüş eğilimi devam ederken ekosistemleri için birtakım önemli duyurular yaptı. İşte yakından takip etmeniz gereken altcoin listeleme ve altcoin etkinlik haberleri.

altcoin listeleme haberleri

 • AntNetworkX (ANTX), halka açık beta sürümünün bugün başlatılacağını duyurdu.
 • KRYZA Exchange (KRX), CoinMarketCap Airdrop’u düzenleyeceğini duyurdu.
 • IMOV (IMT), Biconomy tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Badger DAO (BADGER), Everdome (DOME) ve Clover Finance (CLV), OKX tarafından delist edileceğini duyurdu.
 • XDC Network (XDC), BlocksPay Cüzdan betasının bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • Kadena (KDA), topluluğuyla bir araya gelerek ekosistem hakkında sohbet edeceğini duyurdu.
 • OKExChain (OKT), “Rezerv Kanıtı” konsensüsü hakkında soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Aurora (AURORA), Whale Coin Talk ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini ve ekosistemleri hakkında detaylı bilgi paylaşacağını duyurdu.
 • Wanchain (WAN), düğümlerde bir güncelleme yapacağını ve yeni entegrasyonları aktif edeceğini duyurdu.
 • PREMA (PRMX), KuCoin ile soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Pontem Network (PONT), Ferum ile soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?