Altcoin Duyuruları Geldi: 12 Altcoin için Büyük Gün!

Kripto para piyasası bir süredir beklediği rahatlama rallisini sürdürmeye devam ediyor. Listede yer alan 12 farklı altcoin ise ekosistemlerini güçlendirmek için önemli duyurular yaptı. İşte takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri ve altcoin listeleme haberleri.

 • TRON (TRX), Twitter Spaces üzerinden bir soru-cevap etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu.
 • OKB (OKB), Twitter Spaces üzerinden bir soru-cevap etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu. Etkinlikte ‘rezerv kanıtı’ konsensüsüne ilişkin tartışma yapılacağı da eklendi.
 • Volt Inu (VOLT), BTCEX tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Sidus (SIDUS), Xenna lansmanının bugün gerçekleştirileceğini duyurdu. Xenna lansmanına ek olarak CS:GO dünya şampiyonluğu bulunan ZEUS’un ‘battle royale’ oyununu test edeceğini de ekledi.
 • BlueBenx (BENX), BitMart tarafından listelenceğini duyurdu.
 • BHNetwork (BHAT), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Perpetual Protocol (PERP), topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.
 • Adshares (ADS), topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.
 • MafaCoin (MAFA), MEXC Global tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • EOS (EOS), topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.
 • StableFund USD (SFUSD), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Concordium (ccd), Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.