Ocak 16, 2023

11 Altcoin için Hafta Hızlı Başlıyor: İşte Olacaklar


Son güncellenme : 16.01.2023 - 13:05

Kripto para piyasası geçtiğimiz hafta kaydettiği güçlü rallinin etkisini korumaya devam ediyor. Piyasa son 24 saat içerisinde hafif bir yükseliş kaydetse de XRP, ADA ve MATIC gibi altcoin’ler görece daha iyi bir performans gösterdi. Öte yandan altcoin piyasasında gücünü göstermek isteyen 11 altcoin ekosistemleri için önemli duyurular yaptı. İşte bugün takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri ve altcoin listeleme haberleri.

kripto para ve altcoin piyasası

 • tomiNet (TOMI), MEXC Global tarafından listelenceğini duyurdu.
 • SokuSwap (SOKU), SokuSwap NFT pazaryerini bugün aktif edeceğini duyurdu.
 • FLOKI (FLOKI), Valhalla güncellemesi kapsamında birtakım özelliklerin aktifleştirileceğini duyurdu.
 • Polkarare (PRARE), PolkaRARE lansmanının bugün gerçekleştireceğini duyurdu.
 • ROND (ROND), XT.COM tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Qitmeer Network (MEER), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Azbit (AZ), haftalık olarak gerçekleşen yakımla kapsamında arzın %0,1’ini yakacak.
 • Ispolink (ISP), Metaverse konulu bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Fabwelt (WELT), Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Telos (TLOS), SYNTHR ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Versailles Heroes (VRH), BKEX tarafından listeleneceğini duyurdu.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?