Nisan 22, 2022

105 Milyarlık Alım: Balinalar Benimsenmesi Artan Meme Coin’e Yöneldi!


Son güncellenme : 23.04.2022 - 01:21

  • Popüler meme kripto para biriminin benimsenmesi artmaya devam ederken, son iki gün içinde en büyük Ethereum balinalarından biri, 105 milyardan fazla Shiba Inu token satın aldı.

WhaleStats’a göre, SHIB’in benimsenmesi genişlemeye devam ederken, adını J.R.R. Tolkien’in ikonik romanı “Hobbit”teki cücelerden birinden alan ETH balinası, son iki gün içinde 105 milyar token’a varan büyük bir miktarda SHIB satın aldı.

Aynı zaman çerçevesi içerisinde, SHIB Bitcoin of America tarafından daha fazla ATM’ye eklendi ve Welly’nin SHIB fast food zinciri 300’den fazla franchise talebi aldığını bildirdi.

Devasa cüzdan, balinaların en büyük holding’i olmaya devam eden 105 milyarlık SHIB yuttu

WhaleStats kripto takipçisi tarafından yayınlanan tweetlere göre, Ethereum yatırımcısı hizmet tarafından sağlanan en iyi 100 ETH balinası listesinde 20. sırada yer alan “Bombur”, bugün erken saatlerde 54.045.382.286 SHIB satın aldı. Alımlarına devam eden balina yine benzer miktarda 50.992.035.458 Shiba Inu token’ı daha zulasına ekledi.

Sonuç olarak, yatırımcı bu iki parçalık transferler için yaklaşık 1.5 milyon dolar harcadı..

Bu arada SHIB, Ethereum zincirindeki en büyük 100 balinanın USD değeri açısından en büyük holding’i olarak birinci sıradaki yerini korumaya da devam etti. Genel olarak bakmak gerekirse, bu yatırımcılar cüzdanlarında 1.3 milyar doların biraz üzerinde Shiba Inu (SHIB) tutuyor. Ancak son zamanlarda balinaların kademeli olarak SHIB’i satıp parayı diğer kriptolara dönüştürmesi nedeniyle bu hafta bu miktarın giderek azaldığına da dikkat etmek gerekiyor.

shib

SHIB’in benimsenmesi daha geniş bir alana yayılıyor

Bu hafta fiyattaki düşüş trendine rağmen Shiba Inu’nun benimsenmesinde önemli bir artış görüldü. Özellikle geçtiğimiz hafta ikinci en büyük köpek kripto para biriminin, şirketin Baltimore’daki tek satıcısı olan Porsche Towson’dan bir Porshe alabilmek için kullanılabileceği bildirildi.

Ayrıca SHIB’in, Bitcoin of America zincirine ait daha fazla kripto ATM’sine ekleneceği açıklandı. Bunların yanı sıra gıda sektörüne gelirsek, SHIB’i maskotu olarak seçen İtalya merkezli bir İtalyan fast food zinciri olan Wellys’in, son dönemde 300’den fazla franchise başvurusu aldığı açıklandı.

Son 24 saatte 4’lük bir yüzde düşüş gösteren Shiba Inu (SHIB), yazım sırasında 0,000024 dolardan işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : U Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?