Mart 23, 2024

100 Trilyon SHIB’in Önemi: Shiba Inu Boğaları Zorlu Bir Görevle Karşı Karşıya!

Shiba Inu coin’in fiyatı Mart ayının başında büyük bir artış kaydederek, 5 Mart’ta %300’e yakın bir yükselişle 0,000045 dolar seviyesine ulaştı. Ancak, bu zirve noktasından sonra fiyatlar düşüşe geçti. SHIB, 16 Mart’ta 0,0000235 dolar gibi düşük bir seviyeye geriledi. Ardından 0,000023 dolar ile 0,000030 dolar arasında dalgalanmaya başladı. Blok zinciri verileri, bu teknik analizi destekliyor. Şu anda dolaşımda olan 100,93 trilyon SHIB, 140.030 farklı adreste bulunuyor. Bu adresler, ortalama 0,000026 dolar fiyatla SHIB alımları gerçekleştirmiş durumda.

shiba inu fiyat analizi

Kümenin büyüklüğü, daha önce birçok adresin veya token hacminin satın alındığı ve bugün satılsa kâr elde edileceği önemli bir fiyat aralığının zincir üzerinde var olduğunu gösteriyor. Çünkü fiyat, satın alma maliyetinden daha yüksek seviyede bulunuyor. Bu durum, boğaların şu anda SHIB fiyatının toparlanması için bir sıçrama tahtası olarak görebileceği bu kilit seviyeye odaklanmasına neden oluyor.

Geleceğe dönük olarak, Shiba Inu’nun bir sonraki büyük direnci 0,00003 ila 0,000037 dolar aralığında olacak gibi görünüyor. Bu arada, 29,13 trilyon SHIB, 143.770 adres tarafından ortalama 0,000033 dolar fiyatla satın alındı.

Kilit Aralığın Korunması %30’luk Düşüşleri Önleyebilir

Bu sırada, SHIB’in bir sonraki destek seviyesi 0,000019 dolar ile 0,000023 dolar arasında bulunuyor. Bu aralıkta, 35,55 trilyon SHIB 47.640 adres tarafından ortalama 0,000021 dolar fiyatla satın alındı. Dolayısıyla, Shiba Inu’nun önceki bahsedilen 100 trilyon SHIB aralığını koruması, mevcut seviyelerden yaklaşık %30’luk bir düşüşü temsil eden 0,000019 dolara kadar düşüşleri önlemenin kritik olabileceğini gösteriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu haber yazıldığı sırada SHIB, son 24 saat içinde %3,87’lik bir artışla 0,00002787 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu, hala ilgi çekmeye devam ediyor. Santiment’e göre, Bitcoin ve geleneksel para birimlerinin yanı sıra, meme coin’ler de hafta sonu başlamasıyla yatırımcıların öncelikli ilgi alanı olmaya devam ediyor. Bitcoin’e ek olarak, meme coin’lerin de hafta sonunda artan bir şekilde popülerlik kazandığı gözlemleniyor. Santiment’e göre, meme coin piyasa değeri düşüşleri, kutuplaşmış görüşleri yansıtıyor.

Kaynak : U.today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?