Ekim 5, 2023

100 Dolarlık PEPE Coin Sizi Milyoner Yapar Mı? PEPE Alternatifi Coinler Hangileri?


Son güncellenme : 06.10.2023 - 12:07

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir tanıtım yazıdır. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto para piyasası volatilitesi ile ünlüdür. Meme coinler ise bu durumu bir adım daha ileriye taşıyarak katılmaya cesaret eden yatırımcılara cazibesi yüksek fakat bir o kadar da riskli yatırım fırsatları sunuyor.

PEPE coin geçtiğimiz Nisan ortasında piyasaya sürüldü. Kripto para sosyal medyada trend olurken hem ilgi ve değer kazandı hem de kullanıcı sayısı hızla arttı. Kripto piyasasında geçtiğimiz Mayıs-Haziran aylarında kara bulutlar dolaşırken PEPE coin bir anda parladı.

5 Mayıs’ta PEPE, tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Sosyal medyada PEPE’ye duyulan heyecan nedeniyle PEPE coin ekibi Binance’de listelenmeyi başardı.

Ancak SEC’in öfkesi beklenen büyümeye izin vermedi. SEC’in Binance’ye açtığı dava ile PEPE fiyatı bir anda yüzde 23’lük bir değer kaybı yaşadı. Yine de Binance gibi dünyaca ünlü bir kripto para piyasasında listelenmesi olumlu bir şey olarak görülüyor. Çoğu kripto yorumcusu, bunun PEPE’yi orta vadede hayatta kalmasını mümkün kılacağını düşünüyor.

PEPE Fiyatı 0,000000715566  ABD doları
Piyasa Değeri Sıralaması #109
Piyasa Değeri 302.259.879 ABD doları

Kripto para dünyası PEPE ile ilgili olağanüstü bir başarı öyküsüne de tanık oldu. Bir kripto yatırımcısı, 263 dolarlık mütevazi bir PEPE alımını 13 milyon dolarlık şaşırtıcı bir yatırıma dönüştürdü.

PEPE coin ile kripto milyoneri olmak, fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00000431 dolara dönmesiyle mümkün olabilir. Ancak bugünkü fiyatla binlerce dolarlık bir PEPE alımı yapmak gerekiyor. Peki fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesine tekrar ulaşacağının bir garantisi var mı? Hayır böyle bir garanti yok. Aslında fiyat, sıfıra da düşebilir ve yatırımınızı bir anda silebilir.

Son dönemde piyasaya giren ve dibe vuran birçok altcoin var. Ancak, başlangıç fiyatının yüzlerce katına çıkan ve belirli bir dönem yatırımcılarına yüksek kazançlar sağlayan PEPE gibi birçok altcoin de var. Kripto dünyasında risk kavramı böyle işliyor.

Yatırımcılar kazanç potansiyeli olan, gelecek vadeden projelerin takibinde kalmaya devam ediyor. Gelin, son dönemin en çok dikkat çeken, PEPE alternatifi 3 altcoine bakalım.

Wall Street Memes (WSM)

Wall Street Memes, tokene yönelik artan talebe ayak uydurarak 4 Ekim’de Gate.io ve CoinW merkezi borsalarında listelendi. WSM, Salı günü işlem hacmi açısından ilk üç kripto para birimi listesine girdi ve 69.465.825 dolar değerinde işlem kaydetti.

Tokenin listelenmesinden bu yana yalnızca bir hafta geçmesine rağmen, grafiklerde yukarı tırmanıyor ve daha büyük boğa koşularının sinyalini veriyor.Yılın dördüncü çeyreğinin, kripto para birimleri için iyi bir şans getirdiğine inanılıyor. WSM’nin artan hacmi de tam bu zamanda gerçekleşiyor.

WSM’nin popülerliğine dünyanın en zengin adamı Elon Musk da katkıda bulundu. Musk, WallStMemes’in X (eski adıyla Twitter) hesabıyla birçok kez etkileşime girdi ve bu da muhtemelen alıcıları WSM’ye çekti.

WSM için bir başka önemli gelişme olarak MEXC borsası, WSM/USDT token çifti için vadeli işlem ticaretini başlattı. MEXC’nin bu hamlesi, diğer platformların WSM gibi popüler trend tokenler etrafında toplanmasını teşvik edebilir. Böylece, Wall Street Memes token satın almak, birçok kripto para borsasında mümkün olabilir.

Meme Kombat (MK)

Meme Kombat (MK) 25 Eylül’de piyasaya sürüldü ancak şimdiye kadar 230 bin dolar toplayarak meme coin topluluğunun ve birçok ünlü analistin dikkatini çekti. Bu sinyaller birçok yatırımcıya umut veriyor. Bir sonraki meme parası fenomeninin erken aşamalarına tanık olduğumuz anlamına gelebilir.

Meme Kombat’ı diğer meme paralarından ayıran en etkileyici özelliklerden biri, uzun vadeli potansiyel için tasarlanmış ustaca tasarlanmış tokenomiği.

MK tokenlerinin yüzde 50’si ön satışta mevcut olacak; yüzde 10’u takas likiditesine, yüzde 10’u topluluk ödüllerine ve yüzde 30’u staking ödüllerine tahsis edilecek. Bu, projenin yüzde 100’ünün topluluğa ait olacağı ve merkeziyetsiz olacağı, uzun vadeli bir topluluğun desteklenmesine ve fiyatının istikrar kazanmasına yardımcı olacağı anlamına geliyor.

Staking mekanizmasıyla ilgili olarak, MK sahipleri tokenlerini Meme Kombat platformuna yatırarak yıllık yüzde 112 oranında cömert bir getiri (APY) kazanabiliyor. Meme Kombat token satın almak için ETH, USDT veya BNB ile işlem yapılabiliyor.

Bitcoin Minetrix (BTCMTX)

Bitcoin Minetrix (BTCMTX), yatırımcılara devrim niteliğindeki “stake et – Bitcoin madenciliği yap” (Stake-to-Mine) mekanizmasını sunuyor. Ethereum ağından gücünü alan proje, bulut madenciliğine katkıda bulunurken, yatırımcılara ödül kazanmaları için zahmetsiz, uzmanlık gerektirmeyen bir yol sağlıyor.

Proje şu anda ön satışta ve ilk gününde etkileyici bir şekilde 120 bin dolar topladı. Rakam bugün itibarıyla 500 bin doları da aştı. Staking mekanizması, borsalara girdiğinde satış baskısını azaltacak gibi görünüyor ve bu da büyük bir büyüme potansiyeline işaret ediyor.

Bitcoin Minetrix, karmaşıklığı ve ön maliyetleri gibi Bitcoin madenciliği ile yaygın olarak ilişkilendirilen çeşitli sorunları çözmeyi amaçlıyor. Bitcoin Minetrix token satın almak, Bitcoin madenciliğine yönelik merkeziyetsiz bir çözüm isteyen yatırımcılar için etkili bir alternatif olabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir tanıtım yazıdır. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?