Ağustos 17, 2022

10 Altcoin için Büyük Gün: İşte Takip Edilmesi Gerekenler


Son güncellenme : 22.08.2022 - 13:01

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Haftanın ortasına girmemizle birlikte altcoin piyasaları biraz durulmuş gibi görünse de listede yer alan birçok altcoin önemli gelişmeler kaydedecek. İşte 17 Ağustos 2022 tarihinde takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri.

  • Unifi Protocol DAO (UNFI) güne önemli bir gelişmeyle başlıyor ve UPv2’in aktif edilmesini bekliyor.
  • Sonar (PING) ise geliştiriciler ve kurucularla bir soru-cevap etkinliği düzenlemenin ardından 0.3 kodlu güncellemesini aktif edecek.
  • Terra Luna Classic (LUNC) ve Terra (LUNA) ise Poloniex tarafından listelenecek.
  • LUKSO (LYXE) ise “Ofis Saatleri” adını verdiği bir etkinlik gerçekleştirecek ve topluluğuyla bir araya gelip güncel gelişmeleri aktaracak.
  • Shita-kiri Suzume (SUZUME) de listelenme heyecanı yaşıyor ve MEXC Global tarafından listelenecek.
  • Venus (XVS) de “Ofis Saatleri” isimli etkinliğini düzenleyecek ve özel bir konuğun da katıldığı bir etkinlik düzenelyecek.
  • UniFi Protocol (UP) ise UP V2’yi Harmony üzerinde aktif edeceğini duyurdu.
  • XCAD Network (XCAD) ise Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
  • Günün son gelişmesi ise Monsterra (MSTR) cephesinden geliyor. MSTR bugün BitMart tarafından listelenecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?