Kasım 21, 2022

10 Altcoin Haftaya Hızlı Başlıyor: İşte Olacaklar!

Kripto para piyasası 21 Kasım 2022 gününe düşüşle başladı. Bitcoin fiyatında yaşanan %2,68 oranındaki düşüş altcoin piyasasında daha sert bir karşılık buldu. Öte yandan 10 farklı altcoin ekosistemlerini güçlendirmek için çeşitli etkinlikler ve listelenme haberleri paylaştı. İşte takip etmeniz gereken liste.

21 Kasım kripto para ve altcoin görünümü

  • AntNetwrX (ANTX), Android platformu için bir dApp yayınlayacağını duyurdu. Uygulama bugün indirmeye açık olacak.
  • IBS (IBS), IndoEx tarafından listeleneceğini duyurdu.
  • Azbit (AZ), haftalık AZ Coin yakımını gerçekleştirecek. Bu da arzın 138,888,888 token’a gerileyeceği anlamına geliyor.
  • KIRO (KIRO), FCT Beta testlerinin bugün başlayacağını duyurdu.
  • NEAR Protocol (NEAR), çalışma grubuyla bir toplantı yapacağını duyurdu. Toplantıda ekosisteme ilişkin güncel tartışmalar yürütülecek.
  • Orchid Protocol (OXT), topluluğuyla bir buluşma gerçekleştireceğini duyurdu.
  • RIMAUNANGIS (RXT), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
  • Moonbeam (GLMR), Wormhole ve Moonbeam topluluğuyla ortak bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
  • TokenPocket Token (PTP) de Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
  • Origin Sport (ORS), BKEX tarafından listeleneceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?