10.000’den Fazla ETH Bulunduran Cüzdan Sayısında Yeni Zirve

Glassnode analitik sağlayıcısı tarafından paylaşılan veriler, daha fazla kullanıcının ETH pazarına girdiğini ve Ethereum’un yükselişte olmasına rağmen coin’lerini saklamak için cüzdan oluşturduklarını belirtti.

10.000’den Fazla Coin’e Sahip Kullanıcı Sayısı Yeni Bir Zirveye Ulaştı

Glassnode, içinde 10.000’den fazla token bulunan ETH cüzdanlarının sayısında artış olduğunu bildirdi. Twitter üzerinden paylaşılan son verilere göre, bu cüzdanların sayısı şu anda 1.062’ye ulaştı: bu son 3 ayın en yüksek değeri.

Bunun dışında Glassnode’a göre sıfır olmayan yani belli bir değere sahip ETH cüzdanlarının miktarı 50 milyonu aştı. Ethereum ortalama hash rate değeri de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 270.629.263.696.999.625’e ulaştı. Yükselen hash rate, madencilik ağının büyüdüğünü gösterir ve bu büyümenin güçlü ve sağlıklı olduğunu ifade eder.

ETH Son Zirvesinden Sonra %20 Değer Kaybetti

Yazının kaleme alındığı sırada, en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum 510.65 dolar seviyesinde bulunuyor. Bununla birlikte, geçen hafta ETH, 2018’in başından bu yana görülmemiş yeni bir zirveye, 619 dolar seviyesine ulaşmayı başardı. Son Bitcoin rallisiyle ETH de dahil olmak üzere birden fazla altcoin yukarı doğru harekete geçti.

Ayrıca Ethereum için son zamanlardaki iyi haberlerden biri de, ETH 2.0 için para yatırma sözleşmesinin doğrulayıcılar tarafından ETH ile doldurulmuş olması. Her biri en az 32 ETH ve toplamda 540.000’den fazla ETH gönderdiler. Bunun, başlangıçta beklenenden daha büyük bir miktar olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi ise, daha önce açıklanan programa göre Ethereum 2.0’ın 0 aşamasının 1 Aralık’ta başlaması bekleniyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.