1 Katrilyonluk Yakım Geliyor: Meme Coin Topluluğu Onayladı!

0
1 Katrilyonluk Yakım Geliyor: Meme Coin Topluluğu Onayladı!

Baby Doge Coin’in arkasındaki ekip, bugün yaptıkları paylaşımda BabyDoge için aylık yakım başlatma teklifinin başarıyla geçtiğini duyurdu. BabyDoge sahipleri inisiyatifi desteklemek için kitlesel oy kullandığı için, teklif üzerindeki oylama bir hafta sürdü.

Oylama platformundaki verilere göre, oy kullananların %99.01’i Baby Doge Coin’in aylık yakımlarını destekler nitelikte oy kullandı. Girişime karşı olanlar toplam oyların %0.99’unu aldı.

Aylık Yakımın Ayrıntıları

BabyDoge sahiplerinin çoğunluğu aylık yakım işlemlerini desteklerken, Baby Doge Coin ilk yakma işlemini 1 Aralık 2022’de gerçekleştireceği söylendi.

Yaklaşan yakım işleminde ekip, 1 milyon dolar değerinde yaklaşık bir katrilyon meme coin yakacak.


Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bunların yanında, BabyDoge aylık yakımlarının kaynağının hazinesindeki tokenlardan gelmeyeceğini çünkü varlıkların şu anda farming ödülleri için kullanıldığını belirtti. Buna dayanarak, aylık yakımlar önceki yakımlarla aynı büyüklükte olmayacaktır.

“Farming ödülleri için hazine token’larına ihtiyacımız olduğundan, yakımlar eskisi kadar büyük OLMAYACAK”

Ekibin aylık yakacağı token sayısı, BabyDoge’un alım satım faaliyetlerinden ve Baby Doge Swap’ın alım satım hacminden düşülen %10’luk ücretlerle belirlenecek.

Meme Coin Yakımları

Baby Doge Coin’in arkasındaki ekip, tokenin 420 katrilyonluk büyük arzını azaltmak için ağır yakım işlemleri gerçekleştiriyor. Topluluk, bu yakımların BabyDoge’un değerini artıracağına inanıyor.

Baby Doge meme coin yakımı.

Basın zamanında, toplam 199.4 katrilyon BabyDoge token yakıldı. Ekip yakım işlemlerini hızlandırmanın yollarını ararken, yakında daha fazla meme coin yakılması bekleniyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın