Kasım 24, 2022

1 Katrilyonluk Yakım Geliyor: Meme Coin Topluluğu Onayladı!


Son güncellenme : 25.11.2022 - 00:07

Baby Doge Coin’in arkasındaki ekip, bugün yaptıkları paylaşımda BabyDoge için aylık yakım başlatma teklifinin başarıyla geçtiğini duyurdu. BabyDoge sahipleri inisiyatifi desteklemek için kitlesel oy kullandığı için, teklif üzerindeki oylama bir hafta sürdü.

Oylama platformundaki verilere göre, oy kullananların %99.01’i Baby Doge Coin’in aylık yakımlarını destekler nitelikte oy kullandı. Girişime karşı olanlar toplam oyların %0.99’unu aldı.

Aylık Yakımın Ayrıntıları

BabyDoge sahiplerinin çoğunluğu aylık yakım işlemlerini desteklerken, Baby Doge Coin ilk yakma işlemini 1 Aralık 2022’de gerçekleştireceği söylendi.

Yaklaşan yakım işleminde ekip, 1 milyon dolar değerinde yaklaşık bir katrilyon meme coin yakacak.


Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bunların yanında, BabyDoge aylık yakımlarının kaynağının hazinesindeki tokenlardan gelmeyeceğini çünkü varlıkların şu anda farming ödülleri için kullanıldığını belirtti. Buna dayanarak, aylık yakımlar önceki yakımlarla aynı büyüklükte olmayacaktır.

“Farming ödülleri için hazine token’larına ihtiyacımız olduğundan, yakımlar eskisi kadar büyük OLMAYACAK”

Ekibin aylık yakacağı token sayısı, BabyDoge’un alım satım faaliyetlerinden ve Baby Doge Swap’ın alım satım hacminden düşülen %10’luk ücretlerle belirlenecek.

Meme Coin Yakımları

Baby Doge Coin’in arkasındaki ekip, tokenin 420 katrilyonluk büyük arzını azaltmak için ağır yakım işlemleri gerçekleştiriyor. Topluluk, bu yakımların BabyDoge’un değerini artıracağına inanıyor.

Baby Doge meme coin yakımı.

Basın zamanında, toplam 199.4 katrilyon BabyDoge token yakıldı. Ekip yakım işlemlerini hızlandırmanın yollarını ararken, yakında daha fazla meme coin yakılması bekleniyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?