Şubat 3, 2024

1 Doların Altındaki Beş Kripto Para %5000’lik Yükseliş için Büyük Şansa Sahip!

. Bitcoin, 844,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile bu rakamın %51’lik bir bölümünü temsil ediyor. Ancak, 1 doların altındaki diğer kripto varlıkların da değeri dikkate değer bir seviyede yer almaya devam ediyor.

Piyasa uzmanlarına göre, bu düşük değerli kripto para birimlerinden bazıları göz ardı edilemeyecek kadar değerli ve gelecekte önemli getiriler sağlayabilecek projeksiyonlar mevcut. Özellikle, 1 doların altındaki beş kripto para birimi, yaklaşan boğa piyasasında dikkate değer performans sergileyebilir.

VeChain (VET)

VeChain (VET), listedeki ilk kripto para birimi olarak dikkat çekiyor. Aynı ismi taşıyan kurumsal blok zinciri platformunun yerel tokeni olan VeChain, tedarik zinciri endüstrisindeki genişlemesini sürdüren arkasındaki ekibin çabalarıyla potansiyelini kanıtlamıştır.

Geçen Eylül ayında başlayan piyasa rallisi sırasında VeChain, üç ay içerisinde %146’lık bir artışla 0,03877 dolar seviyesine ulaşarak büyüme potansiyelini ortaya koydu. Bu dönemde, Bitcoin’in artışı %72 ile sınırlı kalmıştı.

Ancak, VET, Aralık 2023’teki zirvesinden %22 değer kaybederek şu anda 0,0289 dolarda işlem görüyor. Piyasadaki dalgalanmalara rağmen, özellikle Walmart ile olan 200 milyon işlemlik başarısı gibi son dönemdeki başarıları göz önünde bulundurulduğunda, VeChain’e yönelik iyimserlik devam ediyor.

Flare (FLR)

Flare (FLR), piyasadaki genel trendlere meydan okuyan az sayıdaki kripto para birimlerinden biridir. Yıl başından bu yana, Bitcoin yalnızca %1,7, Ethereum ise %1,13 artarken, Flare %49 gibi dikkate değer bir artış gösterdi. Bu, Flare’yi yılın en çok kazandıran varlıklarından biri yapıyor. Token, Kasım ayından bu yana %151 artarak şu anda 0,02624 dolardan işlem görüyor.

Algorand (ALGO)

Algorand (ALGO), geçtiğimiz aylarda yaşanan düzeltmenin en çok etkilenenlerinden biri oldu. Eylül’den Aralık 2023’e kadar %171’lik bir artışla 0,2532 dolar seviyesine ulaştıktan sonra, Ocak 2024’te yaşanan düzeltme sonucu büyük kayıplar yaşadı.

XDC Network (XDC)

XDC Network (XDC), benzersiz bir yol izliyor. Temmuz 2023’te, piyasanın genelinde düşüş yaşanırken, %85’lik bir artışla dikkat çekti. Ancak son yükseliş dalgasından yararlanamadı ve bu yıl %25,85 düşüşle 0,04324 dolarda işlem görüyor.

Stellar (XLM)

Stellar (XLM), önceki piyasa yükselişinden tam olarak yararlanamayan varlıklardan biri. Ancak 2017’de, boğa piyasasının zirvesinde, %32.943’lük bir artışla 0,9381 dolar seviyesine ulaşarak dikkat çekti. Bu, Stellar’ın bu döngüde benzer bir performans sergileyebileceğini düşündüren analistler var.

Kripto para borsası PrimeXBT komisyon indirimli ve hoş geldin hediyeli hesap açmak için tıklayın.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?